шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12579]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12579) за ціною від 56088 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12579]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  65000 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8792
від 58 399 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9503
від 60 274 грн.
Wolverine D9560
від 56 282 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv65W in
від 59 312 грн.
Wolverine D9509
від 56 036 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8789
від 55 995 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8768
від 54 834 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8765
від 54 825 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v65Win
від 58 343 грн.
Wolverine D9557
від 54 715 грн.
Qbox I323xx
I32379
від 61 099 грн.
Qbox I315xx
I31593
від 60 699 грн.
Wolverine D9554
від 58 060 грн.
Qbox I323xx
I32385
від 60 599 грн.
Qbox I315xx
I31584
від 61 299 грн.
Qbox I316xx
I31626
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv102 Win
від 61 292 грн.
Artline Gaming X65
X65v58Win
Qbox I316xx
I31616
від 60 499 грн.
Qbox I316xx
I31636
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9497
від 58 931 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9032
від 57 022 грн.
Wolverine D9563
від 59 055 грн.
Qbox I323xx
I32388
від 61 799 грн.
Qbox I315xx
I31583
від 59 999 грн.
Qbox I315xx
I31592
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8744
від 56 680 грн.
Qbox I315xx
I31594
від 61 999 грн.
Qbox I323xx
I32376
від 59 799 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv80Win
від 60 542 грн.

від 56 088  до 70 110 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 2E-12579
Comtrading.ua (Київ)
61 779 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12579) 2E-1257
icom.net.ua (Київ)
56 088 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W 2E-12579
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12579
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12579) 2E-12579
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12579)
MTA.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12579) 2e-12579
Kvshop.com.ua (Київ)
61 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 E-2E-12579
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12579)
Rozetka.ua (Київ)
70 110 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12579, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12579). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12579) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія