шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze [X37v72]

Конфігурації і ціни 220Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v72) за ціною від 71939 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Breeze

Модифікації Artline Gaming X37 Breeze 20
Характеристики [X37v72]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  77500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9505
від 68 373 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8821
від 67 458 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12574
від 65 812 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8785
від 67 643 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv62
від 72 686 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69
від 70 706 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8782
від 68 240 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8809
від 68 814 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 65 343 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Wolverine D9511
від 65 975 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v69
від 69 476 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv63
від 74 666 грн.
X37v73
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 64 220 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 63 969 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8965
від 70 350 грн.
X37WHITEv68
від 65 382 грн.
X37WHITEv73
від 75 899 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
від 67 496 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8989
від 71 520 грн.
2E-12572
від 60 928 грн.
X37v68
від 66 746 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv86
від 71 939 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8761
від 67 095 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9541
від 68 000 грн.
Artline Gaming X64
X64v18
від 71 675 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32645
від 70 999 грн.

від 71 939  до 72 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72) X37v72
Artline.ua (Київ)
71 940 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72) X37v72
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v72) X37v72
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72) X37v72
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72) X37v72
icom.net.ua (Київ)
71 939 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72)
MTA.ua (Київ)
72 399 грн.
← купити
Artline Gaming X37 (X37v72) x37v72
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v72)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v72, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v72). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v72) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія