шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12574]

Конфігурації і ціни 342Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12574) за ціною від 65812 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Где купить? [2E-12574]
Характеристики [2E-12574]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  77500 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8785
від 67 643 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv62
від 72 686 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9505
від 68 373 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8821
від 67 458 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v72
від 71 939 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8782
від 68 240 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8809
від 68 814 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69
від 70 706 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv63
від 74 666 грн.
X37v73
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Wolverine D9511
від 65 975 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8965
від 70 350 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 64 910 грн.
X37v69
від 69 476 грн.
X37WHITEv73
від 75 899 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 64 220 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 63 969 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8989
від 71 520 грн.
X37WHITEv68
від 65 382 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
від 67 496 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32601
від 71 499 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32634
Qbox I326xx MX330-G
I32636
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8941
від 67 847 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8992
від 67 900 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv56
Artline Gaming X47 B...
X47v88

від 65 812  до 82 265 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12574) 2E-12574
FOXTROT.UA (Київ)
72 609 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12574)
ACDC.com.ua (Київ)
68 719 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12574) 2E-12574
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos 2E-12574
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12574) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
65 812 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W (2E-12574) 2E-12574
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12574
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12574)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12574) 2e-12574
Kvshop.com.ua (Київ)
71 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos E-2E-12574
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12574, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12574). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12574) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія