шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow [X37WHITEv68]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv68) за ціною від 65382 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Snow

Модифікації Artline Gaming X37 Snow 20
Где купить? [X37WHITEv68]
Характеристики [X37WHITEv68]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
від 67 496 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12572
від 60 928 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v68
від 66 746 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 65 474 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 65 729 грн.
X37v69
від 69 476 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9511
від 67 525 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8797
від 61 662 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69
від 70 706 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 66 930 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv74
від 63 755 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v64
від 62 303 грн.
X35v65
X37v72
від 71 939 грн.
Artline Gaming X51
X51v38
від 63 272 грн.
Artline Gaming X51
X51v39
Artline Gaming X87 C...
X87v51
від 66 747 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31773
від 66 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv64
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8959
від 64 315 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9046
від 63 969 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8758
від 63 886 грн.
2E-12575
від 61 638 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31764
від 67 399 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32607
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.

від 65 382  до 71 693 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68) X37WHITEv68
Artline.ua (Київ)
67 716 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68) X37Whitev68
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37WHITE (X37WHITEv68) X37WHITEv68
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68) X37Whitev68
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68) X37Whitev68
icom.net.ua (Київ)
65 382 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68)
MTA.ua (Київ)
68 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv68) x37whitev68
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37WHITEv68, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv68). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv68) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія