шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12575]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12575) за ціною від 61638 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12575]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8959
від 62 837 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8812
від 61 763 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8983
від 59 139 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8803
від 61 307 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9004
від 66 544 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8956
від 60 433 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8779
від 59 835 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8980
від 58 742 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv79
від 67 979 грн.
Qbox I324xx
I32477
від 67 099 грн.
Qbox I316xx
I31652
від 67 399 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv68
від 65 382 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 63 969 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv112
від 68 462 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv111
від 67 715 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
Artline Gaming GBS AN
GBSv32AN
від 65 999 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv110
від 67 496 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 64 220 грн.
Qbox I324xx
I32451
від 66 599 грн.
Qbox I324xx
I32484
Qbox I324xx
I32486
Qbox I324xx
I32487
від 67 899 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8824
від 62 842 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv32CS
від 66 999 грн.
Qbox I316xx
I31653
від 68 199 грн.
Artline Gaming A21
A21v24
від 66 263 грн.
Artline Gaming X63
X63v39
від 69 212 грн.

від 61 638  до 77 047 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12575) 2E-12575
FOXTROT.UA (Київ)
67 949 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos 2E-12575
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12575) 2E-
icom.net.ua (Київ)
61 638 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W (2E-12575) 2E-12575
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12575
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12575) 2E-12575
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12575)
MTA.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12575) 2e-12575
Kvshop.com.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos E-2E-12575
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12575)
Rozetka.ua (Київ)
77 047 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12575, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12575). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12575) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія