шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow [X37WHITEv69]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv69) за ціною від 70706 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Snow

Модифікації Artline Gaming X37 Snow 20
Характеристики [X37WHITEv69]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860 / PRIME B860M-K /
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 66 930 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9511
від 67 525 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v72
від 71 939 грн.
X37v69
від 69 476 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 65 729 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 65 474 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv62
від 72 686 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12574
від 65 812 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8821
від 69 044 грн.
Wolverine D9505
від 69 980 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8785
від 69 233 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv68
від 65 382 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8782
від 69 844 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
від 67 496 грн.
2E-12572
від 60 928 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8809
від 70 431 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv63
від 74 666 грн.
X37v73
X37v68
від 66 746 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8797
від 61 662 грн.
Artline Gaming X65
X65v53
від 68 001 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31775
від 69 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
Artline Gaming X65
X65v52
від 70 442 грн.
Wolverine D9499
від 67 942 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32600

від 70 706  до 71 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69) X37WHITEv69
Artline.ua (Київ)
70 707 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69) X37Whitev69
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37WHITE (X37WHITEv69) X37WHITEv69
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69) X37Whitev69
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69) X37Whitev69
icom.net.ua (Київ)
70 706 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69)
MTA.ua (Київ)
71 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69) x37whitev69
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv69)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37WHITEv69, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv69). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv69) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія