шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v85]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v85) за ціною від 81839 грн.
Відео 20Фото 16

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v85]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  87500 грн.
Artline Gaming X39
X39v86
від 82 058 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85
X39WHITEv86
від 82 322 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv88
від 84 302 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8974
від 80 290 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv89
від 86 018 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8989
від 73 201 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8965
від 72 003 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv58
від 81 839 грн.
X49WHITEv60
Artline Gaming X69 C...
X69v44
X69v43
від 81 575 грн.
X69v45
від 81 739 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12577
від 73 937 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8995
від 77 686 грн.
X49WHITEv57
Qbox I326xx Aero One...
I32677
від 80 499 грн.
X49WHITEv59
I32687
від 81 299 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v59
від 81 311 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v52
Artline Gaming STLKR
STLKRv81
від 81 092 грн.
I32684
від 79 999 грн.
I32686
I32678
від 81 799 грн.
X49v58
від 80 828 грн.
X49v60
Vinga Rhino D91
Rhino D9106
від 78 416 грн.
X49v57
від 80 564 грн.
X49v73

від 81 839  до 82 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85) X39v85
Artline.ua (Київ)
81 840 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85) X39v85
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v85) X39v85
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85) X39v85
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85) X39v85
icom.net.ua (Київ)
81 839 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85)
MTA.ua (Київ)
82 399 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v85) x39v85
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v85, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v85). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v85) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія