шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12577]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12577) за ціною від 73937 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12577]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  87500 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8995
від 75 902 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8968
від 71 167 грн.
Qbox I325xx
I32531
від 80 499 грн.
Artline Gaming X39
X39v85
від 81 839 грн.
Artline Gaming X39
X39v86
від 82 058 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85
X39WHITEv86
від 82 322 грн.
Qbox I325xx
I32521
від 79 799 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9019
від 77 182 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9016
від 74 777 грн.
Qbox I325xx
I32530
від 78 999 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8974
від 78 447 грн.
Qbox I325xx
I32520
від 78 199 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv88
від 84 302 грн.
Qbox I325xx
I32529
від 77 699 грн.
Qbox I325xx
I32519
від 76 999 грн.
Qbox I325xx
I32528
Artline Gaming STLKR
STLKRv89
від 86 018 грн.
Qbox I325xx
I32518
від 76 099 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv112
від 76 868 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8989
від 71 520 грн.
Qbox I325xx
I32527
від 75 699 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv109
від 76 382 грн.
Artline Gaming A21
A21v27
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8965
від 70 350 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v43
від 81 575 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv57
Qbox I326xx Aero One...
I32677
X49WHITEv58
X49WHITEv60

від 73 937  до 92 421 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos 2E-12577
Comtrading.ua (Київ)
81 619 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650 2E-12577
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos (2E-12577) 2E
icom.net.ua (Київ)
73 937 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12577
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12577) 2E-12577
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12577)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12577) 2e-12577
Kvshop.com.ua (Київ)
80 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos E-2E-12577
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos (2E-12577)
Rozetka.ua (Київ)
92 421 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12577, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12577). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12577) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія