шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v85Win]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v85Win) за ціною від 87032 грн.
Відео 20Фото 16

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v85Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  92500 грн.
Artline Gaming X39
X39v86Win
від 87 251 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85W in
X39WHITEv86W in
від 87 515 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8999
від 82 943 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8990
від 79 876 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8966
від 78 677 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8975
від 86 964 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9014
від 87 257 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v59Win
від 87 032 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv58W in
X49WHITEv60W in
Artline Gaming X69 C...
X69v44Win
X69v45Win
X69v43Win
від 86 768 грн.
X49WHITEv57W in
2E Complex Gaming Sp...
2E-12585
від 79 043 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 82 048 грн.
Qbox I326xx Aero One...
I32693
від 85 399 грн.
X49v73Win
від 86 282 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
X49WHITEv71W in
від 84 302 грн.
X49v60Win
від 86 018 грн.
X49WHITEv59W in
від 87 998 грн.
I32694
від 86 899 грн.
X49v58Win
Artline Gaming X87 C...
X87v52Win
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8951
від 81 183 грн.
X49v57Win
від 85 754 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
X49WHITEv70W in
від 83 291 грн.

від 87 032  до 87 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win) X39v85Win
Artline.ua (Київ)
87 033 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v85Win) X39v85Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v85Win) X39v85Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win) X39v85Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win) X39v85Win
icom.net.ua (Київ)
87 032 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win)
MTA.ua (Київ)
87 599 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v85Win) x39v85win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v85Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v85Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v85Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v85Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія