шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 [X43v40]

Конфігурації і ціни 290Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X43 (X43v40) за ціною від 39939 грн.
Фото 14

Серия Artline Gaming X43

Модифікації Artline Gaming X43 27
Где купить? [X43v40]
Характеристики [X43v40]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
353x200x325 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  43000 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv40
від 40 787 грн.
Artline Gaming X43
X43v39
від 42 284 грн.
X43WHITEv39
від 42 767 грн.
Artline Gaming X45
X45v33
від 40 040 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v37
X43WHITEv41
від 39 776 грн.
X46v38
від 37 999 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
Artline Gaming X48
X48v37
від 40 304 грн.
Artline Gaming X33
x33v22
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 929 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10859
від 35 964 грн.
X43WHITEv47
від 41 051 грн.
Artline Gaming X43
X43v41
від 39 071 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38
від 41 270 грн.
X43WHITEv42
від 38 807 грн.
X43WHITEv48
від 41 534 грн.
Artline Gaming X43
X43v31
X46v36
Artline Gaming X48
X48v36
Artline Gaming X33
X33v21
Artline Gaming X45
X45v32
від 41 756 грн.
Artline Gaming X43
X43v42
від 38 060 грн.
Qbox I216xx
I21633
від 41 559 грн.
2E Decimal i4
2E-11079
від 41 699 грн.
X46v39
від 42 503 грн.
X43WHITEv43
від 37 574 грн.
Qbox I216xx
I21642
від 42 333 грн.
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.

від 39 939  до 40 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40) X43v40
Artline.ua (Київ)
40 041 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40) X43v40
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X43 (X43v40) X43v40
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X43 (X43v40)
Justbuy.com.ua (Київ)
39 939 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40) X43v40
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40) X43v40
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43 (X43v40)
MTA.ua (Київ)
40 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X43 (X43v40) x43v40
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X43v40, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X43 (X43v40). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X43 (X43v40) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія