шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus [2E-10859]

Конфігурації і ціни 172Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-10859) за ціною від 35964 грн.
Фото 3

Серия 2E Complex Gaming T3 Plus

Модифікації 2E Complex Gaming T3 Plus 19
Где купить? [2E-10859]
Характеристики [2E-10859]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
422x206x355 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  42000 грн.
Artline Gaming X43
X43v41
від 39 071 грн.
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 929 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv42
від 38 807 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
від 39 776 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v38
від 37 999 грн.
Artline Gaming X45
X45v33
від 40 040 грн.
X46v37
X43WHITEv41
Artline Gaming X48
X48v37
від 40 304 грн.
Artline Gaming X33
x33v22
Artline Gaming X43
X43v42
від 38 060 грн.
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.
X43WHITEv43
від 37 574 грн.
X43WHITEv47
від 41 051 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38
від 41 270 грн.
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.
X43WHITEv44
від 36 563 грн.
X43WHITEv48
від 41 534 грн.
Artline Gaming X43
X43v31
X46v36
Artline Gaming X48
X48v36
2E Decimal i4
2E-11079
від 41 699 грн.
Artline Gaming X33
X33v21
Artline Gaming X45
X45v32
від 41 756 грн.
Artline Gaming X43
x43v37
Qbox I216xx
I21633
від 41 559 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10843
від 33 433 грн.
Artline Gaming X43
X43v40
від 39 939 грн.
X43WHITEv73
від 40 523 грн.
X43WHITEv40
від 40 787 грн.

від 35 964  до 40 369 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10859)
Цифра (Київ)
38 739 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10859)
Stls.store (Київ)
39 529 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-10859) 2E-10859
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10859) 2E-10859
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming 2E-10859
Vodafone.ua (Київ)
38 319 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10859) 2E-10859
E-server.com.ua (Київ)
40 369 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-10859
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, A520, T3PLUS, 500W, FreeDos (2E-10859) (1707243
icom.net.ua (Київ)
35 964 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, A520, T3PLUS, 500W, FreeDos 2E-10859
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-10859)
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10859, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-10859). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-10859) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія