шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 [X43v45]

Конфігурації і ціни 290Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X43 (X43v45) за ціною від 35999 грн.
Фото 4

Серия Artline Gaming X43

Модифікації Artline Gaming X43 27
Где купить? [X43v45]
Характеристики [X43v45]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
430x190x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  41000 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v84
від 39 776 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31315
від 37 899 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31307
від 37 199 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31314
від 36 699 грн.
X43v83Win
від 38 543 грн.
Artline Gaming X43
X43v58Win
від 36 723 грн.
X43v82Win
від 37 091 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30723
від 36 199 грн.
Artline Business B24
B24v19
від 37 158 грн.
Artline Business B24
B24v18
від 38 324 грн.
2E Rational TMX04
2E-12871
від 36 941 грн.
2E Rational TMX04
2E-12861
від 37 252 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31091
від 38 299 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9613
від 36 030 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31155
від 37 699 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31083
від 37 499 грн.
Artline Business B26
B26v21
від 39 290 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31075
від 36 999 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31090
Qbox I311xx Mini Tower
I31147
від 36 899 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31139
від 36 399 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31154
Qbox I310xx Desktop
I31067
Qbox I310xx Desktop
I31082
Qbox I311xx Desktop
I31194
від 38 099 грн.
Qbox I312xx Desktop
I31206
Qbox I312xx Mini Tower
I31266
від 38 199 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31278
Qbox I312xx Desktop
I31209
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.

від 35 999  до 39 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45) X43v45
Artline.ua (Київ)
39 291 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45) X43v45
FOXTROT.UA (Київ)
36 503 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X43 (X43v45) X43v45
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45) X43v45
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45) X43v45
icom.net.ua (Київ)
37 114 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X43 (X43v45)
Justbuy.com.ua (Київ)
39 189 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43 (X43v45)
MTA.ua (Київ)
39 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X43 (X43v45) x43v45
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X43v45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X43 (X43v45). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X43 (X43v45) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія