шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 White [X43WHITEv44]

Конфігурації і ціни 218Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X43 White (X43WHITEv44) за ціною від 36563 грн.
Фото 4

Серия Artline Gaming X43 White

Модифікації Artline Gaming X43 White 22
Где купить? [X43WHITEv44]
Характеристики [X43WHITEv44]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  31000 грн.    до  41000 грн.
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.
Artline Gaming X43
x43v37
від 36 563 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv43
від 37 574 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10843
від 33 433 грн.
Artline Gaming X43
X43v42
від 38 060 грн.
Artline Gaming X43
x43v38
від 34 539 грн.
Artline Gaming X43
X43v44
від 35 858 грн.
X43WHITEv42
від 38 807 грн.
2E-10859
від 35 964 грн.
Artline Gaming X43
X43v41
від 39 071 грн.
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 929 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
від 39 776 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v38
від 37 999 грн.
Artline Gaming X45
X45v33
від 40 040 грн.
X46v37
Artline Gaming X48
X48v37
від 38 746 грн.
X43WHITEv41
Artline Gaming X33
x33v22
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.
Berloga PC
Polygon
від 31 273 грн.
Artline Gaming X43
X43v40
від 39 939 грн.
X43WHITEv72
від 34 100 грн.
X43WHITEv73
від 40 523 грн.
X43WHITEv71
від 32 384 грн.
Artline Gaming X43
X43v38Win
від 40 787 грн.
Artline Gaming X43
X43v33
X43WHITEv71W in
2E Complex Gaming Runa
2E-8643
від 32 889 грн.
X43WHITEv70W in
від 35 594 грн.
X43WHITEv72W in
від 39 290 грн.

від 36 563  до 41 757 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44) X43WHITEv44
Artline.ua (Київ)
36 564 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE Windows 11 Home (X43WHITEv44Win) X43Whitev44Win
FOXTROT.UA (Київ)
41 757 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X43WHITE (X43WHITEv44) X43WHITEv44
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44) X43WHITEv44
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44) X43Whitev44
icom.net.ua (Київ)
36 563 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44)
MTA.ua (Київ)
36 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44) x43whitev44
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43WHITE (X43WHITEv44)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X43WHITEv44, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X43 White (X43WHITEv44). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X43 White (X43WHITEv44) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія