шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X46 QUBE QBC01 [X46v38]

Конфігурації і ціни 92Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X46 QUBE QBC01 (X46v38) за ціною від 37999 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X46 QUBE QBC01

Модифікації Artline Gaming X46 QUBE QBC01 8
Характеристики [X46v38]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 6600
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x200x310 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  43000 грн.
Artline Gaming X45
X45v33
від 40 040 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v37
Artline Gaming X48
X48v37
від 40 300 грн.
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv47
від 41 051 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38
від 41 270 грн.
X43WHITEv48
від 41 534 грн.
Artline Gaming X43
X43v31
від 41 530 грн.
X46v36
Artline Gaming X48
X48v36
Artline Gaming X45
X45v32
від 41 752 грн.
Qbox I216xx
I21633
від 41 559 грн.
X46v39
від 42 503 грн.
Qbox I216xx
I21642
від 42 333 грн.
Qbox I216xx
I21632
від 42 864 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
від 39 776 грн.
X43WHITEv73
від 40 523 грн.
X43WHITEv41
Artline Gaming X33
x33v22
2E Complex Gaming T3...
2E-10859
від 35 964 грн.
Artline Gaming X43
X43v41
від 39 071 грн.
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 249 грн.
X43WHITEv42
від 38 807 грн.
Artline Gaming X43
X43v42
від 38 060 грн.
2E Decimal i4
2E-11079
від 40 719 грн.
Artline Gaming X33
X33v21
X43WHITEv43
від 37 574 грн.
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.
Artline Home H55
H55v15
від 41 757 грн.
X43WHITEv44
від 36 563 грн.

від 37 999  до 40 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38) X46v38
Artline.ua (Київ)
40 524 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38) X46v38
FOXTROT.UA (Київ)
37 999 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X46 (X46v38) X46v38
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38) X46v38
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38) X46v38
icom.net.ua (Київ)
38 265 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38)
MTA.ua (Київ)
40 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X46 (X46v38) x46v38
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 (X46v38) AMD Ryzen 5 5500 / RAM 16ГБ / SSD 1ТБ / AMD Radeon RX 6600 8ГБ
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X46v38, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X46 QUBE QBC01 (X46v38). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X46 QUBE QBC01 (X46v38) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія