шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v88]

Конфігурації і ціни 316Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v88) за ціною від 72686 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 34
Характеристики [X47v88]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  77500 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv85
від 72 423 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9541
від 68 153 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv58
від 73 655 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv88
Artline Gaming X83 C...
X83v49
Vinga Rhino D90
Rhino D9061
від 68 961 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv80
від 70 443 грн.
X83v48
від 70 928 грн.
X47WHITEv86
Vinga Rhino D90
Rhino D9058
від 66 074 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv35AN
від 73 920 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v95
від 74 888 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv34CS
від 69 213 грн.
X47v86
від 69 695 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv92
від 75 899 грн.
X47WHITEv95
від 76 118 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv35CS
від 75 372 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv60
від 76 382 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv34AN
від 67 716 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv42AN
від 73 999 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv56
від 72 686 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv62
Qbox I318xx MX330-G
I31801
від 71 799 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12574
від 65 812 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8941
від 68 000 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8785
від 67 796 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv57
від 72 908 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv59
Qbox I326xx MX330-G
I32601
від 71 499 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32634

від 72 686  до 73 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88) X47v88
Artline.ua (Київ)
72 687 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88) X47v88
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v88) X47v88
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88) X47v88
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88) X47v88
icom.net.ua (Київ)
72 686 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88)
MTA.ua (Київ)
73 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v88) x47v88
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v88)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v88, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v88). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v88) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія