шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v59Win]

Конфігурації і ціни 559Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v59Win) за ціною від 87032 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v59Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  92500 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v73Win
від 86 282 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv71W in
від 84 302 грн.
X49WHITEv59W in
від 87 998 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v52Win
X49WHITEv73W in
від 87 251 грн.
X49v61Win
від 89 714 грн.
X49WHITEv61W in
від 90 728 грн.
X49v71Win
від 83 291 грн.
X87v53Win
X49WHITEv58W in
від 87 032 грн.
X49WHITEv60W in
Artline Gaming X39
X39v85Win
Artline Gaming X69 C...
X69v44Win
X69v45Win
X69v43Win
від 86 768 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9128
від 82 182 грн.
Artline Gaming X39
X39v86Win
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85W in
X49WHITEv57W in
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv93Win
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 82 048 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv101Wi n
від 87 515 грн.
X39WHITEv86W in
Qbox I326xx Aero One...
I32693
від 85 399 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8999
від 82 943 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
X49v60Win
від 86 018 грн.
I32694
від 86 899 грн.
X49v58Win
Artline Gaming A21
A21v03Win

від 87 032  до 87 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win) X49v59Win
Artline.ua (Київ)
87 033 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v59Win) X49v59Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v59Win) X49v59Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win) X49v59Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win) X49v59Win
icom.net.ua (Київ)
87 032 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win)
MTA.ua (Київ)
87 599 грн.
← купити
Artline Gaming X49 (X49v59Win) x49v59win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v59Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v59Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v59Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v59Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія