шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v63]

Конфігурації і ціни 528Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v63) за ціною від 64019 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 48
Характеристики [X49v63]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v75
від 56 967 грн.
Qbox I316xx
I31647
від 63 299 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12657
від 62 309 грн.
Artline Gaming X61
X61v30
від 64 283 грн.
Qbox I316xx
I31649
від 63 599 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31768
Qbox I317xx MX330-G
I31770
Qbox I317xx MX330-G
I31760
від 62 799 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S1.5 6.20916
від 54 834 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v74
від 63 272 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21270
від 55 944 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31761
від 64 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31769
від 62 299 грн.
2E-12655
від 58 886 грн.
Artline Gaming X61
X61v29
від 62 786 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8749
від 58 527 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Qbox I316xx
I31648
від 64 799 грн.
Qbox I316xx
I31650
Qbox I317xx MX330-G
I31771
Artline Gaming X47 B...
X47v83
від 65 735 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31735
від 61 499 грн.

від 64 019  до 64 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63) X49v63
Artline.ua (Київ)
64 020 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v63) X49v63
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63) X49v63
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63) X49v63
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63) X49v63
icom.net.ua (Київ)
64 019 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63)
MTA.ua (Київ)
64 399 грн.
← купити
Artline Gaming X49 (X49v63) x49v63
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v63, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v63). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v63) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія