шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12655]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12655) за ціною від 58886 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12655]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v74
від 63 272 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31761
від 64 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31768
від 63 599 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31770
Artline Gaming X61
X61v30
від 64 283 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63
від 64 019 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31771
від 64 799 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12657
від 61 699 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83
від 65 735 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31760
від 62 799 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S1.5 6.20916
від 54 834 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31762
від 65 399 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21270
від 55 944 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31769
від 62 299 грн.
Artline Gaming X65
X65v50
від 66 482 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv83
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Artline Gaming X61
X61v29
від 62 786 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8758
від 62 419 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9046
від 62 500 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8749
від 58 527 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31763
від 66 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31772
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.

від 58 886  до 73 607 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, FreeDos 2E-12655
Comtrading.ua (Київ)
64 889 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, FreeDos (2E-12655) 2E-12655
icom.net.ua (Київ)
58 886 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, Fre 2E-12655
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12655
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12655) 2E-12655
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12655)
MTA.ua (Київ)
62 999 грн.
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12655) 2e-12655
Kvshop.com.ua (Київ)
64 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, FreeDos E-2E-12655
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, G2052, 600W, FreeDos (2E-12655)
Rozetka.ua (Київ)
73 607 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12655, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12655). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12655) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія