шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v66Win]

Конфігурації і ціни 566Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v66Win) за ціною від 79331 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v66Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620 / PRIME A620M-K /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  85000 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv43W in
від 77 616 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9050
від 75 090 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31818
від 78 199 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v67Win
від 79 595 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v42Win
X46v44Win
X46v45Win
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8762
від 75 346 грн.
X49v92Win
від 79 859 грн.
X49v68Win
від 78 849 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31828
від 78 999 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v53Win
від 80 078 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv66W in
Qbox I317xx MX330-G
I31795
від 77 399 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31827
Artline Gaming X64
X64v19Win
Qbox I318xx MX330-G
I31821
від 79 499 грн.
X49WHITEv67W in
від 80 828 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9500
від 74 616 грн.
Artline Gaming X49 C...
X49v93Win
від 81 092 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9038
від 73 525 грн.
Artline Gaming X64
X64v20Win
Artline Gaming X64
X64v21Win
X67v54Win
X67v55Win
Qbox I317xx MX330-G
I31785
від 76 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31817
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv86Win
від 77 615 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv89Win
Qbox I318xx MX330-G
I31831
від 80 299 грн.

від 79 331  до 79 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win) X49v66Win
Artline.ua (Київ)
79 332 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win) X49v66Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v66Win) X49v66Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win) X49v66Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win) X49v66Win
icom.net.ua (Київ)
79 331 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win)
MTA.ua (Київ)
79 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v66Win) x49v66win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v66Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v66Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v66Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v66Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія