шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v73Win]

Конфігурації і ціни 552Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v73Win) за ціною від 86282 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v73Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / x3 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  92500 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv71W in
від 84 302 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v59Win
від 87 032 грн.
X49WHITEv59W in
від 87 998 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v52Win
X49WHITEv73W in
від 87 251 грн.
X49v71Win
від 83 291 грн.
X49v61Win
від 89 714 грн.
X49WHITEv61W in
від 90 728 грн.
X87v53Win
X49v77Win
від 89 125 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
Qbox I326xx Aero One...
I32693
від 85 399 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 80 344 грн.
X49v58Win
від 86 018 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9128
від 80 477 грн.
X49WHITEv57W in
від 86 768 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv93Win
X49v57Win
від 85 754 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v43Win
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8951
від 79 498 грн.
X49WHITEv58W in
X49WHITEv60W in
Artline Gaming X39
X39v85Win
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
X69v44Win
X69v45Win
Artline Gaming X39
X39v86Win
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85W in
X49WHITEv70W in
X49WHITEv72W in

від 86 282  до 86 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win) X49v73Win
Artline.ua (Київ)
86 283 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win) X49v73Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win) X49v73Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win) X49v73Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win) X49v73Win
icom.net.ua (Київ)
86 282 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win)
MTA.ua (Київ)
86 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win) x49v73win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v73Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v73Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v73Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v73Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія