шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X61 [X61v29]

Конфігурації і ціни 534Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v29) за ціною від 62786 грн.

Серия Artline Gaming X61

Модифікації Artline Gaming X61 26
Где купить? [X61v29]
Характеристики [X61v29]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620 / PRIME A620M-K /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31769
від 62 299 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21270
від 55 944 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8749
від 59 903 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S1.5 6.20916
від 54 834 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31735
від 61 499 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31760
від 62 799 грн.
Artline Gaming X61
X61v28
від 61 775 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12657
від 61 699 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63
від 64 019 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31725
від 60 699 грн.
Artline Gaming X61
X61v30
від 64 283 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31768
від 63 599 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31770
Artline Gaming X43 B...
X43v74
від 63 272 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv65
від 61 070 грн.
2E-12655
від 58 886 грн.
X43v73
від 40 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31761
від 64 099 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31734
від 59 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31766
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31771
від 64 799 грн.
X49v75
від 56 967 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83
від 65 735 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31724
від 59 199 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.

від 62 786  до 63 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v29) X61v29
Artline.ua (Київ)
62 787 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v29)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv29) X61Whitev29
FOXTROT.UA (Київ)
63 051 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X61 (X61v29) X61v29
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv29) X61Whitev29
icom.net.ua (Київ)
63 050 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v29) X61v29
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v29)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X61 (X61v29)
MTA.ua (Київ)
63 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv29) x61whitev29
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv29)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X61v29, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v29). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v29) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія