шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal [X69v46]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v46) за ціною від 63017 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming X69 Crystal

Модифікації Artline Gaming X69 Crystal 10
Где купить? [X69v46]
Характеристики [X69v46]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63
від 64 019 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31806
від 67 699 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8938
від 64 231 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv79
від 68 948 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
від 68 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31799
від 69 199 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
від 69 699 грн.
X49v75
від 56 967 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
Qbox I316xx
I31648
від 64 799 грн.
Qbox I316xx
I31650
Qbox I317xx MX330-G
I31771
Artline Gaming X47 B...
X47v83
від 65 735 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12655
від 58 886 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31761
від 64 099 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v74
від 63 272 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31762
від 65 399 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv82
від 66 159 грн.
Artline Gaming X65
X65v50
від 66 482 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv83
Qbox I316xx
I31649
від 63 599 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31768
Qbox I317xx MX330-G
I31770
Artline Gaming X61
X61v30
від 64 283 грн.

від 63 017  до 69 096 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v46) X69v46
Artline.ua (Київ)
65 253 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv46)
АЛЛО (Київ)
65 517 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v46) X69v46
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X69 (X69v46) X69v46
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv46) X69Whitev46
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv46) X69Whitev46
icom.net.ua (Київ)
65 516 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv46)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X69 (X69v46)
Tv-mir.com.ua (Київ)
63 017 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X69 (X69v46)
MTA.ua (Київ)
65 699 грн.
← купити
Artline Gaming X69 (X69v46) x69v46
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X69v46, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v46). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v46) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія