шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal [X83v50Win]

Конфігурації і ціни 152Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v50Win) за ціною від 60543 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X83 Crystal

Модифікації Artline Gaming X83 Crystal 8
Где купить? [X83v50Win]
Характеристики [X83v50Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.

від 60 543  до 61 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 Windows 11 Home (X83v50Win) X83v50Win
Artline.ua (Київ)
60 543 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE Windows 11 Home (X83WHITEv50Win)
АЛЛО (Київ)
60 807 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 Windows 11 Home (X83v50Win) X83v50Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X83 (X83v50Win) X83v50Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 Windows 11 Home (X83v50Win) X83v50Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 Windows 11 Home (X83v50Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X83 Windows 11 Home (X83v50Win)
MTA.ua (Київ)
60 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv50Win) x83whitev50win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE Windows 11 Home (X83WHITEv50Win) X83WHITEv50Win
Artline.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 Windows 11 Home (X83v50Win)
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X83v50Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v50Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v50Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія