шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X83 WHITE [X83WHITEv46]

Конфігурації і ціни 137Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X83 WHITE (X83WHITEv46) за ціною від 136706 грн.
Фото 82

Серия Artline Gaming X83 WHITE

Модифікації Artline Gaming X83 WHITE 12
Характеристики [X83WHITEv46]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x205x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv89
від 132 870 грн.
D31WHITEv87
від 130 461 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8632
від 126 851 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv115
від 131 735 грн.
D31WHITEv91
від 140 826 грн.
D31WHITEv85
від 125 604 грн.
DRGNv128
від 144 626 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv47
від 144 848 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v96
від 127 292 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47
від 127 070 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8512
від 131 344 грн.
D31WHITEv95
D31WHITEv107
від 132 138 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8500
від 129 846 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8596
від 133 711 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8524
від 133 877 грн.
D31WHITEv93
від 137 943 грн.
D31WHITEv105
від 126 120 грн.
Artline Gaming X77
X77v119
від 126 856 грн.
D31WHITEv97
від 128 055 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8584
від 123 238 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47
від 130 019 грн.
DRGNv117
від 128 522 грн.
DRGNv119
DRGNv142
від 143 019 грн.
D31WHITEv81
від 124 656 грн.
D31WHITEv83
X83WHITEv47W in
від 132 746 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8633
від 133 215 грн.
Artline Gaming X85
X85v50
від 134 726 грн.

від 136 706  до 137 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46) X83WHITEv46
Artline.ua (Київ)
136 707 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46) X83Whitev46
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord X83WHITE (X83WHITEv46) X83WHITEv46
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46) X83Whitev46
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46) X83Whitev46
icom.net.ua (Київ)
136 706 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46)
MTA.ua (Київ)
137 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46) x83whitev46
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83WHITE (X83WHITEv46)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X83WHITEv46, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X83 WHITE (X83WHITEv46). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X83 WHITE (X83WHITEv46) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія