шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X85 [X85v54Win]

Конфігурації і ціни 271Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X85 (X85v54Win) за ціною від 137675 грн.
Фото 34

Серия Artline Gaming X85

Модифікації Artline Gaming X85 24
Характеристики [X85v54Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline Gaming X85
X85v50Win
від 140 402 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8633
від 133 215 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv87W in
від 136 008 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47W in
від 132 746 грн.
D31WHITEv85W in
від 131 193 грн.
D31WHITEv89W in
від 138 417 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v96Win
від 132 968 грн.
D31WHITEv119 Win
від 127 065 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8621
від 125 328 грн.
Artline Gaming X85
X85v53Win
від 128 786 грн.
Artline Overlord X83
X83v46Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming X85
X85v57Win
від 126 059 грн.
Artline Gaming X77
X77v119Win
від 137 456 грн.
Artline Overlord X93
X93v80Win
від 137 192 грн.
D31WHITEv105 Win
D31WHITEv97W in
від 133 128 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8585
від 131 333 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47Win
від 135 695 грн.
Artline Gaming X85
X85v50
від 134 726 грн.
Artline Overlord X93
X93v88Win
від 133 979 грн.
X87v44
від 141 635 грн.
D31WHITEv81W in
від 129 732 грн.
D31WHITEv83W in
D31WHITEv95W in
від 137 943 грн.
D31WHITEv107 Win
від 137 685 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8501
від 126 012 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8513
від 138 863 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8597
від 140 075 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8525
від 140 240 грн.
Artline Gaming X85
X85v54
від 123 851 грн.

від 137 675  до 138 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win) X85v54Win
Artline.ua (Київ)
137 676 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 (X85v54Win) X85v54Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win) X85v54Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win) X85v54Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win) X85v54Win
icom.net.ua (Київ)
137 675 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win)
MTA.ua (Київ)
138 499 грн.
← купити
Artline Gaming X85 (X85v54Win) x85v54win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v54Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X85v54Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X85 (X85v54Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X85 (X85v54Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія