шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy [X87v49Win]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v49Win) за ціною від 183170 грн.
Фото 7

Серия Artline Gaming X87 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X87 Galaxy 12
Характеристики [X87v49Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  175000 грн.    до  200000 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv49W in
від 197 999 грн.
X87WHITEv46W in
від 183 920 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv107 Win
від 181 190 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv139
від 184 083 грн.
X87WHITEv49
від 192 323 грн.
X96WHITEv105 Win
від 174 284 грн.
X96WHITEv112 Win
X96WHITEv101 Win
від 177 494 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v49
Artline Overlord X93
X93v95
від 189 596 грн.
Artline Overlord X93
X93v87
від 185 372 грн.
DRGNv133
від 184 667 грн.
X96WHITEv110
від 192 806 грн.
DRGNv135
від 181 416 грн.
X96WHITEv113 Win
DRGNv137
від 177 546 грн.
Artline Overlord X93
X93v85Win
від 179 696 грн.
X87WHITEv46
від 178 244 грн.
DRGNv141
від 175 398 грн.
Artline SAMURAI
SAMURAIv147W in
від 178 245 грн.
Artline Overlord X93
X93v87Win
від 193 070 грн.
X96WHITEv113
від 175 514 грн.
DRGNv131
від 174 882 грн.
X96WHITEv107
Artline Overlord X93
X93v93Win
від 176 483 грн.
DRGNv143
від 174 021 грн.
Artline SAMURAI
SAMURAIv150W in
від 188 847 грн.
Artline Overlord X93
X93v91Win
від 175 736 грн.

від 183 170  до 228 963 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win) X87v49Win
Artline.ua (Київ)
183 171 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v49Win) X87v49Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win) X87v49Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win) X87v49Win
icom.net.ua (Київ)
183 170 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win)
MTA.ua (Київ)
184 299 грн.
← купити
Artline Gaming X87 (X87v49Win) x87v49win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v49Win) (1836883)
Rozetka.ua (Київ)
228 963 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87v49Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v49Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v49Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія