шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Crystal [X87v52Win]

Конфігурації і ціни 283Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Crystal (X87v52Win) за ціною від 87998 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming X87 Crystal

Модифікації Artline Gaming X87 Crystal 14
Где купить? [X87v52Win]
Характеристики [X87v52Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  95000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv59W in
від 87 998 грн.
X49WHITEv73W in
від 87 251 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v59Win
від 87 032 грн.
X49v61Win
від 89 714 грн.
X49v73Win
від 86 282 грн.
X49WHITEv71W in
від 84 302 грн.
X49WHITEv61W in
від 90 728 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v53Win
X49v77Win
від 89 125 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv94Win
від 92 927 грн.
X49v71Win
від 83 291 грн.
X49WHITEv77W in
від 93 455 грн.
X87v54Win
X87v55Win
Artline Gaming A21
A21v03Win
Qbox I326xx Aero One...
I32694
від 86 899 грн.
X49v60Win
від 86 018 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv101Wi n
від 87 515 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv86W in
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8999
від 81 221 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv88Win
від 88 967 грн.
Artline Gaming X39
X39v86Win
X39WHITEv85W in
Artline Gaming X69 C...
X69v44Win
X69v45Win
X49WHITEv58W in
X49WHITEv60W in
Artline Gaming X39
X39v85Win
I32697
від 88 199 грн.
X69v43Win
від 86 768 грн.

від 87 998  до 88 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v52Win) X87v52Win
Artline.ua (Київ)
87 999 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE Windows 11 Home (X87WHITEv52Win)
АЛЛО (Київ)
88 263 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 White (X87WHITEv52Win) X87Whitev52Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X87 (X87v52Win) X87v52Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v52Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v52Win) X87v52Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE Windows 11 Home (X87WHITEv52Win) X87Whitev52Win
icom.net.ua (Київ)
88 262 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v52Win)
MTA.ua (Київ)
88 499 грн.
← купити
Artline Gaming X87 (X87v52Win) x87v52win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE Windows 11 Home (X87WHITEv52Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87v52Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Crystal (X87v52Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Crystal (X87v52Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія