шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion [X87WHITEv49]

Конфігурації і ціни 128Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion (X87WHITEv49) за ціною від 192323 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X87 Orion

Модифікації Artline Gaming X87 Orion 12
Характеристики [X87WHITEv49]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x205x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  175000 грн.    до  205000 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv139
від 184 083 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v49
від 177 494 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv110
від 192 806 грн.
Artline Overlord X93
X93v95
від 189 596 грн.
Artline Overlord X93
X93v87
від 185 372 грн.
DRGNv133
від 184 667 грн.
DRGNv135
від 181 416 грн.
X96WHITEv113 Win
від 181 190 грн.
DRGNv137
від 177 546 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv46
від 178 244 грн.
DRGNv141
від 175 398 грн.
X96WHITEv113
від 175 514 грн.
DRGNv131
від 174 882 грн.
X96WHITEv107
DRGNv143
від 174 021 грн.
X87v49Win
від 183 170 грн.
X87WHITEv49W in
від 197 999 грн.
Artline Overlord X93
X93v87Win
від 193 070 грн.
X87WHITEv46W in
від 183 920 грн.
Artline Overlord X93
X93v95Win
від 197 252 грн.
X96WHITEv110 Win
від 198 482 грн.
X96WHITEv107 Win
Artline Overlord X93
X93v85Win
від 179 696 грн.
Artline SAMURAI
SAMURAIv147W in
від 178 245 грн.
Artline Overlord X93
X93v93Win
від 176 483 грн.
Artline SAMURAI
SAMURAIv150W in
від 188 847 грн.
X96WHITEv105 Win
від 174 284 грн.
X96WHITEv112 Win
X96WHITEv101 Win
Artline Overlord X93
X93v91Win
від 175 736 грн.

від 192 323  до 193 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49) X87WHITEv49
Artline.ua (Київ)
192 324 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49) X87WHITEv49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X87WHITE (X87WHITEv49) X87WHITEv49
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49) X87WHITEv49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49) X87WHITEv49
icom.net.ua (Київ)
192 323 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv49)
MTA.ua (Київ)
193 499 грн.
← купити
Artline Gaming X87WHITE (X87WHITEv49) x87whitev49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87White (X87Whitev49)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87WHITEv49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion (X87WHITEv49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion (X87WHITEv49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія