шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord X93 [X93v83Win]

Конфігурації і ціни 357Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord X93 (X93v83Win) за ціною від 171554 грн.
Фото 42

Серия Artline Overlord X93

Модифікації Artline Overlord X93 32
Характеристики [X93v83Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
470x230x475 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  185000 грн.
Artline Overlord X93
X93v91Win
від 175 736 грн.
Artline Overlord X93
X93v93Win
від 176 483 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8634
від 157 106 грн.
Artline SAMURAI
SAMURAIv147W in
від 178 245 грн.
Artline Overlord X93
X93v85Win
від 179 696 грн.
Artline Overlord X93
X93v91
від 157 564 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8646
від 158 474 грн.
Artline Overlord X93
X93v83
від 163 898 грн.
Artline Overlord X93
X93v85
від 172 787 грн.
Artline Overlord X93
X93v86Win
від 169 574 грн.
Artline Overlord X93
X93v93
Artline Overlord X93
X93v94Win
від 173 756 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v46Win
від 169 091 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv129
від 172 473 грн.
Artline Overlord X93
X93v94
від 168 080 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv48W in
від 167 858 грн.
DRGNv143
від 174 021 грн.
X87v49
від 177 494 грн.
Artline Overlord X93
X93v86
DRGNv131
від 174 882 грн.
X87v46
від 163 370 грн.
DRGNv141
від 175 398 грн.
X87WHITEv48
від 162 140 грн.
Artline Gaming X85
X85v52Win
X87WHITEv46
від 178 244 грн.
X87v48Win
від 161 654 грн.
DRGNv137
від 177 546 грн.
DRGNv135
від 181 416 грн.
X87WHITEv46W in
від 183 920 грн.
DRGNv133
від 184 667 грн.

від 171 554  до 172 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win) X93v83Win
Artline.ua (Київ)
171 555 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 (X93v83Win) X93v83Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win) X93v83Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win) X93v83Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win) X93v83Win
icom.net.ua (Київ)
171 554 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win)
MTA.ua (Київ)
172 599 грн.
← купити
Artline Overlord X93 (X93v83Win) x93v83win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v83Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X93v83Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord X93 (X93v83Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord X93 (X93v83Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія