шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Aruba AP-505 за ціною від 23082 грн.
Відео 4

Характеристики та опис Aruba AP-505

Вага (г): 500; Габарити (мм): 160x161x37; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +50; PoE (вхід): 802.3af; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA;язку: Zigbee; Протокол зв' Bluetooth: Bluetooth v5.0; Потужність передавача (dBm): 18; Антена: внутрішня; USB-A 2.0: 1; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с
Колір
Тип пристрою
точка доступу
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
Bluetooth v5.0
Zigbee
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
PoE (вхід)
802.3af
Габарити
160x161x37 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 23 082  до 50 903 грн.
Точка доступу HP Aruba AP-505 White (R2H28A)
Secur.ua (Київ)
36 360 грн.
← купити
Точка доступу HP Aruba AP-505 (R2H28A) R2H28A
Click.ua (Київ)
39 277 грн.
← купити
Aruba Точка доступу Aruba AP-505 White (R2H28A)
MTA.ua (Київ)
38 499 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi HP AP-505 (R2H28A) (R2H28A) R2H28A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi Hpe Aruba AP-505 (R2H28A)
Цифра (Київ)
38 250 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi Hpe Aruba AP-505 (R2H28A)
Stls.store (Київ)
38 602 грн.
← купити
Точка доступу HPE Aruba AP-505 RW (R2H28A) R2H28A
FOXTROT.UA (Київ)
45 339 грн.
← купити
HP R2H28A
Mallprix.com (Київ)
37 619 грн.
← купити
Точка доступу HP Aruba AP-505 (R2H28A)
Redprice.sale (Львів)
23 085 грн.
← купити
HP Aruba AP-505 (R2H28A)
Tehnomart.com (Київ)
37 198 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aruba AP-505, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Aruba AP-505. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Aruba AP-505 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія