шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни64Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Asus A21 Plus White за ціною від 3087 грн.
Відео 3Фото 14

Характеристики та опис Asus A21 Plus White

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 087  до 5 690 грн.
Корпус ASUS A21 PLUS TG ARGB WHITE (90DC00H3-B19010) 90DC00H3-B19010
Artline.ua (Київ)
4 589 грн.
← купити
Корпус Asus A21 Plus White Tempered Glass без БЖ (90DC00H3-B19010) 90DC00H3-B19010
Click.ua (Київ)
← купити
Корпус ASUS A21 Plus White Tempered Glass (90DC00H3-B19010) 90DC00H3-B19010
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус Asus A21 Plus White Tempered Glass без БЖ (90DC00H3-B19010)
Nkt.ua (Київ)
3 526 грн.
← купити
Корпус для ПК ASUS A21 Plus White Tempered Glass (90DC00H3-B19010) 90DC00H3-B19010
Itbox.ua (Київ)
← купити
ASUS 90DC00H3-B19010
Mallprix.com (Київ)
3 599 грн.
← купити
Корпус Asus A21 Plus White (90DC00H3-B19010/90DC00H3-B19000)
Touch (Дніпро)
3 149 грн.
← купити
ASUS A21 Plus White (90DC00H3-B19000) 90DC00H3-B19000
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 493 грн.
← купити
Корпус для ПК ASUS A21 Plus White Tempered Glass (90DC00H3-B19010) 90DC00H3-B19010
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Asus A21 Plus White (90DC00H3-B19010/90DC00H3-B19000) A21 Plus White (90DC00H3-B19010/90DC00H3-B19000)
Denika.ua (Харків)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus A21 Plus White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Asus A21 Plus White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Asus A21 Plus White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія