шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607VU [FX607VU-I5165]

Конфігурації і ціни 82Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607VU (FX607VU-I5165) за ціною від 43299 грн.
Відео 9Фото 32

Серия Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607VU

Модифікації Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607VU 12
Где купить? [FX607VU-I5165]
Характеристики [FX607VU-I5165]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
355x252x22 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  62500 грн.
HP OMEN 16-wd0000
16-wd0008nw
від 40 799 грн.
Lenovo Legion Slim 5...
82YA00H9PB
від 52 999 грн.
Asus TUF Gaming F16 ...
FX607VU-RL14 1
від 44 999 грн.
FX607VU-RL04 8
FX607VU-RL07 1
від 50 999 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-1613XP L
від 37 600 грн.
FX607VU-RL01 7
від 44 399 грн.
FX607VU-I508 5
від 42 999 грн.
HP OMEN 16-wd0000
16-WD0989NW
від 45 499 грн.
FX607VJB-RL1 36
FX607VJB-RL2 25
FX607VU-I516 5W
від 43 500 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-2286XU A
від 48 999 грн.
FX607VU-RL06 5
від 49 999 грн.
MSI Cyborg 15 A12VF
A12VF-266XPL
від 46 400 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-1882PL
від 60 506 грн.
HP OMEN 16-wd0000
16-WD0000UA
від 61 599 грн.
HP OMEN 16-wd0000
16-WD0000NQ
від 42 499 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
NH.QZ8EU.00M
від 53 949 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS007SPB
від 54 499 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS004JRM
від 53 999 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00PXRA
від 54 890 грн.
ANV15-52-576 G
від 54 949 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS004HRM
від 54 999 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00PYRA
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV009LPB
від 51 999 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00B6RA
від 53 499 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV005KCK
від 54 300 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS007MPB
від 42 040 грн.
ANV15-52-59X N
від 51 699 грн.

ASUS TUF Gaming F16 FX607 (2024) review - Future-Proof Gaming ...
від 43 299  до 86 999 грн.
ASUS TUF Gaming F16 FX607VU (FX607VU-I5165)
iTMag.ua (Київ)
43 299 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming F16 FX607VU (FX607VU-I5165)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/32GB/1TB RTX4050 144Hz FX607VU-I5165
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
48 500 грн.
← купити
Ноутбук Asus Tuf Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512 RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165) FX607VU-I5165
Openshop.ua (Київ)
43 500 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming F16 (FX607VU-I5165)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
53 499 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming F16 (FX607VU-I5165)
MAUDAU (Київ)
50 859 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming F16 (FX607VU-I5165)
Rozetka.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512 RTX4050 144Hz FX607VU-I5165
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
← купити
Ноутбук для ігор ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-I5165 16", 144 Hz, 300 nit / Core 5 210H / 16 GB DDR5, 5200 MHz / 512 GB / RTX
Rozetka.ua (Київ)
49 699 грн.
← купити
Ноутбук для ігор ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-I5165 (1 TB) 16", 144 Hz, 300 nit / Core 5 210H / 16 GB DDR5, 5200 MHz / 1000 G
Rozetka.ua (Київ)
50 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FX607VU-I5165, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607VU (FX607VU-I5165). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607VU (FX607VU-I5165) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія