шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MSI (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE [A13VE-1882PL]

Конфігурації і ціни 223Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1882PL) за ціною від 60430 грн.
Відео 10Фото 15

Серия MSI Cyborg 15 A13VE

Модифікації MSI Cyborg 15 A13VE 6
Характеристики [A13VE-1882PL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x250x23 мм
Вага
1.98 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  70000 грн.
MSI Cyborg 15 A12VE
A12VE-057PL
від 60 430 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-1613XP L
від 37 600 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
NH.QXCEP.00G
від 54 269 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
NH.U1PAA.161
від 49 999 грн.
ANV15-52-57B B
від 42 528 грн.
Acer Nitro Lite NL16...
NL16-71G-56L P
від 59 630 грн.
NH.U1KEP.004
від 61 230 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-1037 XUA
від 56 970 грн.
ANV15-52-50X T
від 52 999 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
B2RWEKG-044X PL
від 40 351 грн.
ANV16S-71-53 UU
від 60 999 грн.
ANV15-52-50N C
від 54 499 грн.
ANV15-52-55N A
від 57 999 грн.
ANV15-52-59X E
від 53 999 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-645X RO
від 60 030 грн.
ANV15-52-50K 5
від 54 699 грн.
ANV15-52-52Q W
від 61 154 грн.
ANV16S-71-59 64
від 56 949 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-1038 XUA
від 54 799 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-629X PL
від 42 370 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-039X PL
від 46 830 грн.
ANV15-52-59T F
від 45 999 грн.
ANV15-52-576 G
від 54 339 грн.
ANV16S-71-52 BP
від 66 299 грн.
NH.QZ8EU.00M
від 53 949 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
B13WFKG-625X PL
від 43 499 грн.
ANV15-52-54V L
від 50 999 грн.
ANV15-52-58M P
ANV15-52-59X N
від 51 699 грн.
ANV15-52-537 1
від 46 899 грн.

60 430 грн.
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1882PL), 15.6" / IPS / 144Hz / Intel Core i5-13420H / RAM 16GB / SSD 512GB / RTX4050 / Wi
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A13VE-1882PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1882PL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1882PL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія