шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Katana A17 AI B8VF [B8VF-840US]

Конфігурації і ціни 55Відгуки  Обговорення2Корисне5Аксесуари10+
Купити ноутбук MSI Katana A17 AI B8VF (B8VF-840US) за ціною від 70499 грн.
Відео 5Фото 5

Серия MSI Katana A17 AI B8VF

Модифікації MSI Katana A17 AI B8VF 7
Характеристики [B8VF-840US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
17.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
398x273x25 мм
Вага
2.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  92500 грн.
MSI Katana A17 AI B8VF
B8VF-896UA
від 78 799 грн.
Acer Nitro V 17 AI A...
ANV17-41-R75 F
від 68 134 грн.
MSI Katana A17 AI B8VF
B8VF-895US
від 68 355 грн.
Acer Nitro 17 AN17-42
AN17-42-R152
від 84 400 грн.
ANV17-41-R6A D
від 68 999 грн.
Acer Nitro 17 AN17-41
AN17-41-R9LN
від 88 900 грн.
NH.QYUEP.008
від 71 284 грн.
Acer Nitro 5 AN517-41
AN517-41-R8W 0
від 78 999 грн.
Dream Machines RT506...
RT5060-17UA2 4
від 74 204 грн.
MSI Cyborg A17 AI B2...
B2HWEKG-011X PL
від 53 250 грн.
Dream Machines RT505...
RT5050-17UA2 4
від 77 196 грн.
ANV17-41-R3E R
від 76 954 грн.
MSI Katana A17 AI B8VF
B8VF-887XCZ
від 81 800 грн.
ANV17-41-R0X 6
Acer Nitro 5 AN517-42
AN517-42-R75 M
від 71 999 грн.
Acer Nitro 17 AN17-41
AN17-41-R4AY
від 77 999 грн.
Acer Nitro 5 AN517-42
AN517-42-R2N 2
ANV17-41-R0N V
від 67 999 грн.
MSI Katana A17 AI B8VG
B8VG-886XCZ
від 86 000 грн.
NH.QYVEP.00B
від 61 939 грн.
MSI Katana A17 AI B8VF
B8VF-1004XPL
від 52 599 грн.
Acer Nitro 5 AN517-54
AN517-54-75S G
від 65 499 грн.
Acer Nitro 5 AN517-41
AN517-41-R1E 5
від 60 999 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1224nw
від 69 638 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1004nw
від 72 999 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1010nw
від 75 499 грн.
HP OMEN 17-db0000
17-DB0047NR
від 71 397 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1005nw
HP OMEN 17-db1000
17-db1097nr
від 79 159 грн.
HP OMEN 17-db1000
17-db1011nw
від 70 999 грн.

MSI Katana A17 AI laptop review: Strong graphics let down by a weak display
Поддержка MSI Katana A17 AI B8VF
Драйверы MSI Katana A17 AI B8VF
від 70 499  до 84 799 грн.
MSI Katana A17 AI B8VG (B8VF-840)
iTMag.ua (Київ)
70 499 грн.
← купити
MSI Katana A17 AI B8VG (B8VF-840)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
MSI Ноутбук MSI Katana A17 AI B8VG (B8VF-840) Black
MTA.ua (Київ)
84 799 грн.
← купити
Ноутбук MSI Katana A17 AI B8VG (B8VF-840)
Zhuk.ua (Київ)
80 042 грн.
← купити
Ноутбук MSI Katana A17 AI B8VG (B8VF-840)
Smartmag.biz.ua (Львів)
75 985 грн.
← купити
MSI Katana A17 AI B8VG (B8VF-840) B8VF-840
Kvshop.com.ua (Київ)
82 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B8VF-840US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Katana A17 AI B8VF (B8VF-840US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Katana A17 AI B8VF (B8VF-840US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія