шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG [A2XWIG-222PL]

Конфігурації і ціни 189Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-222PL) за ціною від 218999 грн.
Відео 13Фото 19

Серия MSI Raider 18 HX AI A2XWIG

Модифікації MSI Raider 18 HX AI A2XWIG 21
Характеристики [A2XWIG-222PL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3840x2400 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
4 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x308x33 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  205000 грн.    до  305000 грн.
MSI Raider 18 HX AI ...
A2XWIG-214US
від 257 985 грн.
A2XWIG-114US
від 229 320 грн.
A2XWIG-886PL
від 199 123 грн.
A2XWJG-858PL
від 215 000 грн.
A2XWIG-014US
від 158 999 грн.
MSI Raider 18 HX A14...
A14VIG-227PL
від 191 300 грн.
A2XWIG-251UA
від 178 999 грн.
A2XWJG-269US
від 225 130 грн.
A14VHG-265US
A2XWJG-369US
від 247 180 грн.
A2XWJG-458CZ
від 233 300 грн.
A14VHG-264US
від 220 058 грн.
A14VIG-255US
від 214 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VHG
18 HX A14VHG-070DE
від 214 164 грн.
A2XWJG-221PL
від 189 850 грн.
A14VHG-263US
від 205 999 грн.
A2XWJG-169US
A14VIG-220CZ
від 199 999 грн.
MSI Titan 18 HX AI A...
A2XWJG-412US
від 241 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-065PL
від 233 000 грн.
A2XWIG-269UA
від 168 519 грн.
A2XWIG-6116U S
від 266 805 грн.
A2XWJG-614US
від 259 996 грн.
A2XWJG-219PL
від 279 999 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-088US
від 226 344 грн.
MSI Stealth 18 HX AI...
A2XWJG-033PL
від 222 000 грн.
A2XWJG-477PL
від 279 500 грн.
MSI Titan 18 HX A14VIG
18 HX A14VIG-040RO
від 217 999 грн.
A2XWIG-6126U S
від 293 265 грн.
A2XWJG-634UA
від 274 903 грн.

Огляд ноутбука MSI Raider 18 HX AI A2XW: 18-дюймовий ігровий монстр з GeForce RT
MSI Raider 18 HX AI review: A benchmark-breaking beast in laptop ...
MSI Raider 18 HX AI A2XW gaming laptop review | PC Gamer
від 218 999  до 338 430 грн.
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI Ultra 9-285HX/64GB/2TB+2TB/Win11 RTX5080 A2XWIG-222PL
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
218 999 грн.
← купити
MSI Raider 18 (A2XWIG-222PL) A2XWIG-222PL
Geekabyte.com.ua (Київ)
233 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI Ultra 9-285HX/64GB/2TB+2TB/Win11 RTX5080 A2XWIG-222PL
Rozetka.ua (Київ)
231 050 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-222PL), Ultra 9-285HX / 18 / RAM 64 ГБ / SSD 2 x 2 ТБ / GeForce RTX 5080 / Window
Rozetka.ua (Київ)
338 430 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWIG-222PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-222PL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-222PL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія