шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA [P5405CSA-CH51161]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51161) за ціною від 61332 грн.
Відео 22Фото 75

Серия Asus ExpertBook P5 P5405CSA

Модифікації Asus ExpertBook P5 P5405CSA 10
Характеристики [P5405CSA-CH51161]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
312x223x16 мм
Вага
1.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
Asus ExpertBook P5 P...
P5405CSA-NZ0 407X
від 62 500 грн.
P5405CSA-NZ0 236X
від 58 300 грн.
P5405CSA-NZ0 416W
від 55 506 грн.
P5405CSA-CH5 1162
від 67 286 грн.
P5405CSA-NZ0 417W
від 68 100 грн.
P5405CSA-NZ0 171
від 68 706 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M304SG
від 63 018 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15Z0005E
від 65 668 грн.
Z160000B6
від 61 212 грн.
Z15S000CT
від 64 824 грн.
Z1610005E
від 64 709 грн.
Z15Y000B5
від 63 048 грн.
MBA13M308SG
від 62 865 грн.
MC8Q4
від 54 568 грн.
Huawei MateBook D 14...
53013XFF
від 57 006 грн.
HP OmniBook 7 14-fs0...
14-fs0001nw
від 52 124 грн.
MXCR3
від 48 796 грн.
MXCU3
MC8M4
від 57 676 грн.
14-fs0219nw
від 49 870 грн.
MC8G4
від 48 699 грн.
MBA13M312M
від 72 442 грн.
MXCT3
MBA13M311SL
MC8P4
від 56 344 грн.
Acer Aspire 14 AI A1...
A14-52M-51AT
від 58 006 грн.
HP OmniBook X Flip x...
14-fm0013ua
від 64 100 грн.
A14-52MT-94H 5
від 56 067 грн.
14-fm0023dx
від 55 881 грн.

від 61 332  до 67 442 грн.
Asus Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51161) Misty Gray
MTA.ua (Київ)
63 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51161) EU
Zhuk.ua (Київ)
63 268 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51161) P5405CSA-CH51161
Openshop.ua (Київ)
62 424 грн.
← купити
ASUS ExpertBook P5 P5405CSA Misty Gray (P5405CSA-CH51161) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
61 332 грн.
← купити
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-CH51161 Refurbished
Kvshop.com.ua (Київ)
65 477 грн.
← купити
Ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51161) Misty Gray
Rozetka.ua (Київ)
67 442 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus P5405CSA-CH51161, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51161). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus ExpertBook P5 P5405CSA (P5405CSA-CH51161) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія