шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 [MC8Q4]

Конфігурації і ціни 172Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MC8Q4) за ціною від 54445 грн.
Відео 11Фото 25

Серия Apple MacBook Air 13 2024 M3

Модифікації Apple MacBook Air 13 2024 M3 33
Где купить? [MC8Q4]
Характеристики [MC8Q4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M3
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sonoma /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.24 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  70000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M306SL
від 60 028 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15Y000B5
від 62 977 грн.
Z160000AZ
від 58 476 грн.
MC8M4
від 57 546 грн.
Z15Z0005E
від 65 520 грн.
MBA13M306SG
від 57 559 грн.
Z160000B6
від 59 186 грн.
MBA13M304SG
від 63 057 грн.
MBA13M311SL
MXCR3
від 48 686 грн.
MBA13M306ST
від 64 973 грн.
MBA13M306M
MXCU3
Z1610005E
від 63 936 грн.
MBA13M308SG
від 62 865 грн.
MRXU3
від 53 103 грн.
MXCT3
Z15W000AW
від 40 313 грн.
MBA13M308M
від 69 994 грн.
MXCV3
Z160000AU
від 31 999 грн.
Z15Y000AU
від 43 414 грн.
MC8P4
від 56 217 грн.
MC8G4
від 47 180 грн.

від 54 445  до 65 737 грн.
Apple Macbook Air 13" M3 2024 10-Core GPU | 24GB | 512GB | Midnight (Z1BC00147)
Buy.ua (Київ)
57 546 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8Q4)
iTMag.ua (Київ)
58 699 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8Q4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8Q4)
Zhuk.ua (Київ)
64 213 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 Late 2024 Midnight (MC8Q4) MacBook Air 13,6 Late 2024 Midnight (MC8Q4)
Denika.ua (Харків)
65 696 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M3 512GB Midnight Custom (MC8Q4) 2024
Stls.store (Київ)
65 737 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 Late 2024 M3 24GB/512GB Midnight Blue (MC8Q4)
Soho.com.ua (Київ)
60 099 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M3 2024 Late Midnight (MC8Q4)
Q-techno.com.ua (Київ)
60 973 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13" M3 512GB Midnight Custom (MC8Q4) 2024
Цифра (Київ)
64 347 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M3 2024 Late Midnight (MC8Q4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
58 388 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MC8Q4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MC8Q4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MC8Q4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія