шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 [MDVQ4]

Конфігурації і ціни 457Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVQ4) за ціною від 59669 грн.
Відео 43Фото 29

Серия Apple MacBook Air 15 2026 M5

Модифікації Apple MacBook Air 15 2026 M5 48
Где купить? [MDVQ4]
Характеристики [MDVQ4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.
Apple MacBook Air 15...
MDVH4
від 58 199 грн.
MDVD4
від 60 489 грн.
MDV94
від 60 554 грн.
MC7C4
від 58 875 грн.
MW1H3
від 56 969 грн.
MW1K3
від 57 695 грн.
MW1M3
від 56 469 грн.
MBA15M402ST 70W
від 60 756 грн.
MW1G3
від 54 445 грн.
MC6L4
від 68 229 грн.
MW1J3
від 52 199 грн.
MW1L3
від 51 299 грн.
MC7A4
від 50 869 грн.
MC7D4
MC6K4
від 70 600 грн.

від 59 669  до 76 499 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 Sky Blue MDVQ4 (2026) [Sky Blue|M5 10CPU 10GPU|16GB|512GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
63 462 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15" 2026 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Sky Blue (MDVQ4)
Buy.ua (Київ)
60 913 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
iTMag.ua (Київ)
75 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4) MDVQ4
GRO (Київ)
59 669 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Air M5 15" 16GB/512GB Sky Blue (MDVQ4)
Appcover.com.ua (Київ)
59 750 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15` M5 16/512GB Sky Blue 2026 (MDVQ4)
Touch (Дніпро)
64 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
Zhuk.ua (Київ)
64 733 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4) MacBook Air 15 2026 M5 10 core GPU 16GB 512GB S
Denika.ua (Харків)
63 322 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 512GB Sky Blue (MDVQ4) 2026
Stls.store (Київ)
65 302 грн.
← купити
MacBook Air 15 Retina, Sky Blue, 512GB, 10 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple M5 (2026) (MDVQ4) MDVQ4
Jabko.ua (Львів)
67 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 16GB/512GB Sky Blue (MDVQ4)
Soho.com.ua (Київ)
63 499 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 512GB Sky Blue (MDVQ4) 2026
Цифра (Київ)
63 920 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 Apple M5 10 core Gpu 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4) MDVQ4
Openshop.ua (Київ)
63 530 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4) MDVQ4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
61 600 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M5 2026 Sky Blue (MDVQ4) MDVQ4
Sota.store (Київ)
62 805 грн.
← купити
Apple Macbook Air 15 / M5 / 16Gb / 512Gb / Sky Blue (2026) MDVQ4
ispot.com.ua (Рівне)
69 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
Justbuy.com.ua (Київ)
60 079 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
62 407 грн.
← купити
MacBook Air M5 15" 10CPU/10GPU/16GB/512GB Sky Blue (MDVQ4)
Toiler.com.ua (Київ)
60 490 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 2026 16/512GB Sky Blue (MDVQ4) MDVQ4
ifrukt.com (Дніпро)
62 399 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15.3" M5 16/512Gb Sky Blue 2026 (MDVQ4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
62 016 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15' 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
TEHNOS.UA (Київ)
62 187 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2026 Apple M5 10 core GPU 16GB 512GB Sky Blue (MDVQ4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
61 484 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M5 16/512GB 2026 Sky Blue (MDVQ4) Ультрабук MacBook Air 15\" M5 16/512GB 2026 Sky Blue (MDVQ4)
Kvshop.com.ua (Київ)
65 977 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15.3" M5 16/512GB 2026 (MDVQ4UA/A) Sky Blue
Rozetka.ua (Київ)
76 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDVQ4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVQ4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 2026 M5 (MDVQ4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія