шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MGDU4]

Конфігурації і ціни 194Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MGDU4) за ціною від 167399 грн.
Відео 29Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max 42
Где купить? [MGDU4]
Характеристики [MGDU4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Max
Об'єм оперативної пам'яті
36 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  240000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MBP14M553SB 96W
від 188 199 грн.
MBP14M553SL 96W
MGDQ4
від 170 170 грн.
MBP14M550SB 96W
від 177 799 грн.
MBP14M551SL 96W
від 208 999 грн.
MBP14M551SB 96W
MBP14M561SB 96W
від 214 999 грн.
MBP14M561SL 96W
від 216 799 грн.
MBP14M552SL 96W
від 167 499 грн.
MBP14M552SB 96W
MBP14M570SB 96W
від 224 599 грн.
MBP14M554SB 96W
від 219 399 грн.
MBP14M554SL 96W
MBP14M549SB 96W
від 156 999 грн.
MBP14M549SL 96W
MBP14M559SL 96W
від 229 799 грн.
MBP14M559SB 96W
MBP14M548SL 96W
MBP14M548SB 96W
MBP14M542SB 96W
від 201 199 грн.
MBP14M542SL 96W
MBP14M544SL 96W
від 180 399 грн.
MBP14M544SB 96W
MBP14M539SL 96W
MBP14M539SB 96W
MBP14M550SL 96W
MBP14M545SL 96W
від 211 599 грн.
MBP14M545SB 96W
MBP14M541SL 96W
від 169 999 грн.
MBP14M541SB 96W

від 167 399  до 241 999 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14" M5 Max 36/2TB 2025 (MGDU4UA/A) Space Black MGDU4UA/A
Moyo.ua (Київ)
219 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Max Space Black (2026) MGDU4 [Space Black|M5 Max 18CPU 32GPU|36GB|2TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
175 848 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Max 18-Core CPU | 36Gb | 2 TB | 32-Core GPU | Space Black (MGDU4)
Buy.ua (Київ)
170 511 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Max 18-core CPU 36 GB 2TB Space Black (MGDU4)
iTMag.ua (Київ)
218 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 Apple M5 Max 18-core 36GB 2TB Space Black (MGDU4) MGDU4
GRO (Київ)
170 399 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14' M5 Max 36GB/2TB Space Black (MGDU4UA/A) MGDU4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Max 18-core CPU 36 GB 2TB Space Black (MGDU4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Max 18-core CPU 36 GB 2TB Space Black (MGDU4)
Appcover.com.ua (Київ)
169 700 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 Max 36/2TB Space Black 2026 (MGDU4)
Touch (Дніпро)
184 329 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Chip M5 Max 18CPU/32GPU/36RAM/2TB Space Black (MGDU4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGDU4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MGDU4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MGDU4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія