шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M2 Pro [MPHE3]

Конфігурації і ціни 64Відгуки  Обговорення  Корисне23Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M2 Pro (MPHE3) за ціною від 67899 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2023 M2 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2023 M2 Pro 16
Характеристики [MPHE3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M2 Pro
Тактова частота
3.49 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Ventura /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  82500 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MPHH3
від 69 995 грн.

від 67 899  до 74 477 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M2 Pro MPHE3 Space Gray (2023) 10CPU 16GPU 16GB 512GB [Space Gray|M2 Pro 10CPU 16GPU|16GB|512G
Tehnokrat.ua (Київ)
68 299 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Space Gray 2023 (MPHE3) MPHE3
GRO (Київ)
67 899 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Space Gray 2023 (MPHE3) MacBook Pro 14 Space Gray 2023 (MPHE3)
Denika.ua (Харків)
74 278 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray 2023 (MPHE3)
Q-techno.com.ua (Київ)
73 557 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Space Gray 2023 (MPHE3) MPHE3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
69 357 грн.
← купити
MacBook Pro 14" M2 Pro Space Gray 512 GB (MPHE3) 2023
Toiler.com.ua (Київ)
68 890 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray 2023 (MPHE3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
70 409 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray 2023 (MPHE3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
70 237 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M2 Pro 16GB/512GB Space Gray (MPHE3) MPHE3
Kvshop.com.ua (Київ)
74 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MPHE3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M2 Pro (MPHE3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M2 Pro (MPHE3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія