шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro [MX2H3]

Конфігурації і ціни 133Відгуки1Обговорення  Корисне20Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2H3) за ціною від 90328 грн.
Відео 34Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro 19
Где купить? [MX2H3]
Характеристики [MX2H3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MX2E3
від 88 842 грн.
MBP14M427SB
від 103 999 грн.
MPHJ3
від 90 873 грн.
Z17G000NX
від 108 214 грн.
Z17K000NV
Z17K000NU
від 113 048 грн.
MPHK3
від 113 093 грн.
Z17G000NW
від 115 266 грн.
MPHG3
від 112 829 грн.
Z17G002TN
від 107 540 грн.
MPHF3
від 83 063 грн.
MBP14M420SB 96W
від 115 429 грн.
Z17G000NY
від 112 649 грн.
Z17K000NW

чудова модель, дуже сподобалося
21 грудня 2025, 15:54 #
Переваги:Найкращий екран на ринку, найкраща автономність. Потужність на роки вперед, яка не падає по роботі від батареї.

Недоліки:Чорна версія дуже марка. Готуйтесь часто витирати кришку

Коментар:Найкращий лептоп

Автор:Andrii Sereda  пользуюсь Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro кілька місяців

від 90 328  до 110 299 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M4 Pro Space Black MX2H3 (2024) [Space Black|M4 Pro 12CPU 16GPU|24GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
99 176 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" Late 2024 M4 Pro 12-Core CPU | 24Gb | 512Gb | 16-Core GPU | Space Black (MX2H3)
Buy.ua (Київ)
90 328 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MX2H3)
iTMag.ua (Київ)
97 249 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (MX2H3) MX2H3
GRO (Київ)
94 259 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MX2H3)
Appcover.com.ua (Київ)
94 300 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MX2H3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M4 Pro 24GB/512GB Space Black 2024 (MX2H3)
Touch (Дніпро)
97 219 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Space Black (MX2H3)
Zhuk.ua (Київ)
101 776 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (MX2H3) MacBook Pro 14 Late 2024 Space Black (MX2H3)
Denika.ua (Харків)
101 529 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 512GB Space Black (MX2H3) 2024
Stls.store (Київ)
103 516 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2H3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2H3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2H3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія