шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro [MX2E3]

Конфігурації і ціни 133Відгуки1Обговорення  Корисне20Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2E3) за ціною від 88989 грн.
Відео 34Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro 19
Где купить? [MX2E3]
Характеристики [MX2E3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  115000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MX2H3
від 90 328 грн.
MPHJ3
від 90 873 грн.
MBP14M427SB
від 103 999 грн.
Z17G000NX
від 108 214 грн.
Z17K000NV
Z17K000NU
від 113 048 грн.
MPHK3
від 113 093 грн.
MPHF3
від 83 063 грн.
MPHG3
від 112 829 грн.
Z17G002TN
від 107 540 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
21 грудня 2025, 15:54 #
Переваги:Найкращий екран на ринку, найкраща автономність. Потужність на роки вперед, яка не падає по роботі від батареї.

Недоліки:Чорна версія дуже марка. Готуйтесь часто витирати кришку

Коментар:Найкращий лептоп

Автор:Andrii Sereda  пользуюсь Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro кілька місяців

від 88 989  до 112 048 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M4 Pro Silver MX2E3 (2024) [Silver|M4 Pro 12CPU 16GPU|24GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
95 996 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" Late 2024 M4 Pro 12-Core CPU | 24Gb | 512Gb | 16-Core GPU | Silver (MX2E3)
Buy.ua (Київ)
89 442 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2E3)
iTMag.ua (Київ)
99 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2E3) MX2E3
GRO (Київ)
89 439 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2E3)
Appcover.com.ua (Київ)
89 850 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2E3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M4 Pro 24GB/512GB Silver 2024 (MX2E3)
Touch (Дніпро)
100 779 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2E3)
Zhuk.ua (Київ)
95 492 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2E3) MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2E3)
Denika.ua (Харків)
96 224 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 512GB Silver (MX2E3) 2024
Stls.store (Київ)
103 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M4 Pro, 512GB, 12CPU / 16GPU, 24GB RAM, Silver (MX2E3) (2024) MX2E3
Jabko.ua (Львів)
96 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 24/512GB Silver (MX2E3)
Soho.com.ua (Київ)
93 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3401 M4 Pro Silver (MX2E3UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
112 048 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 512GB Silver (MX2E3) 2024
Цифра (Київ)
101 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2024 Silver (MX2E3) MX2E3
Openshop.ua (Київ)
92 707 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2024 Silver (MX2E3) MX2E3UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
98 103 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro/12CPU/16GPU/24GB/512GB Silver 2024 (MX2E3)
NewTime.ua (Київ)
99 450 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 24/512GB Silver Late 2024 (MX2E3) MX2E3
ifrukt.com (Дніпро)
100 699 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 / M4 Pro / 24Gb / 512Gb / Silver (2024) MX2E3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M4 Pro Late 2024 Silver (MX2E3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
94 102 грн.
← купити
MacBook Pro 14" Silver M4 Pro 24/512 12CPU 16GPU (MX2E3) 2024
Toiler.com.ua (Київ)
96 995 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 24/512Gb Silver Late 2024 (MX2E3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
90 234 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" with Apple M4 Pro, 512GB, 12CPU / 16GPU, 24GB RAM, Silver 2024 (MX2E3)
Justbuy.com.ua (Київ)
88 989 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14' M4 Pro 24/512GB Silver (MX2E3UA/A) mx2e3ua/a
Kvshop.com.ua (Київ)
106 477 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M4 Pro 24/512GB Late 2024 Silver (MX2E3) MX2E3
Kvshop.com.ua (Київ)
96 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2E3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2E3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2024 M4 Pro (MX2E3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія