шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 [MDE04]

Конфігурації і ціни 267Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE04) за ціною від 70499 грн.
Відео 82Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2025 M5

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2025 M5 46
Где купить? [MDE04]
Характеристики [MDE04]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  85000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MW2W3
від 68 743 грн.
MDE44
від 66 996 грн.
MW2V3
від 72 431 грн.
MW2U3
від 68 621 грн.
MW2X3
від 73 313 грн.

MacBook Pro M5 vs. M4: The Ultimate Apple Silicon Showdown
Apple MacBook Pro 14-inch (M5, 2025) - TechRadar
Apple MacBook Pro M5 14-inch review: A huge graphics upgrade ...
від 70 499  до 88 999 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Space Black MDE04 (2025) [Space Black|M5 10CPU 10GPU|16GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
74 550 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2025 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Space Black (MDE04)
Buy.ua (Київ)
70 836 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
iTMag.ua (Київ)
88 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (MDE04) MDE04
GRO (Київ)
71 049 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
Appcover.com.ua (Київ)
71 050 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 16/512GB Space Black 2025 (MDE04)
Touch (Дніпро)
74 969 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
Zhuk.ua (Київ)
75 128 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (MDE04) MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (MDE04)
Denika.ua (Харків)
75 283 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 512GB Space Black (MDE04) 2025
Stls.store (Київ)
76 382 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5, 512GB, 10CPU / 10GPU, 16GB RAM, Space Black (2025) (MDE04) MDE04
Jabko.ua (Львів)
75 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 16/512GB Space Black (MDE04)
Soho.com.ua (Київ)
75 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE04UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
75 092 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 512GB Space Black (MDE04) 2025
Цифра (Київ)
74 765 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04) MDE04
Luckylink.kiev.ua (Київ)
73 007 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' Late 2025 Space Black (MDE04)
Idrop.com.ua (Київ)
70 499 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 / M5 / 16Gb / 512Gb / Space Black (2025) MDE04
ispot.com.ua (Рівне)
75 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Space Black 2025 (MDE04) MDE04
Sota.store (Київ)
73 710 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
Smartmag.biz.ua (Львів)
73 886 грн.
← купити
MacBook Pro 14 with Apple M5, 512GB, 10CPU / 10GPU, 16GB RAM, Space Black (2025) (MDE04)
Toiler.com.ua (Київ)
71 100 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
Justbuy.com.ua (Київ)
72 049 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE04)
Tv-mir.com.ua (Київ)
72 956 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 16/512GB Late 2025 Space Black (MDE04) mde04
Kvshop.com.ua (Київ)
78 477 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 / M5 / 16Gb / 512Gb / Space Black (2025) Як новий MDE04 (LN)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDE04, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE04). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE04) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія