шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 [MDE14]

Конфігурації і ціни 267Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE14) за ціною від 73494 грн.
Відео 82Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2025 M5

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2025 M5 46
Где купить? [MDE14]
Характеристики [MDE14]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MDE54
від 77 747 грн.
MW2X3
від 73 313 грн.
MBP14M505SB
від 85 400 грн.
MDE34
від 81 199 грн.
MBP14M513SL
від 94 499 грн.
MW2U3
від 68 621 грн.
MBP14M513SB
від 94 999 грн.
MW2V3
від 72 431 грн.
MCX14
від 94 315 грн.
MDE44
від 66 996 грн.
MDE04
від 70 499 грн.
MDE64
від 81 466 грн.
MW2W3
від 68 743 грн.
MCX04
від 94 159 грн.
MBP14M514SL
від 103 999 грн.
MBP14M517SB
від 104 499 грн.
MEQJ4
від 101 660 грн.

MacBook Pro M5 vs. M4: The Ultimate Apple Silicon Showdown
Apple MacBook Pro 14-inch (M5, 2025) - TechRadar
Apple MacBook Pro M5 14-inch review: A huge graphics upgrade ...
від 73 494  до 109 033 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Space Black MDE14 (2025) [Space Black|M5 10CPU 10GPU|16GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
78 753 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2025 M5 10-Core CPU | 16Gb | 1Tb | 10-Core GPU | Space Black (MDE14)
Buy.ua (Київ)
73 494 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
iTMag.ua (Київ)
100 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (MDE14) MDE14
GRO (Київ)
73 889 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Pro M5 14' 16/1TB Space Black (MDE14UA/A) MDE14UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
99 499 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
Appcover.com.ua (Київ)
73 900 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 16GB/1TB Space Black 2025 (MDE14)
Touch (Дніпро)
82 689 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Chip M5 10CPU/10GPU/16RAM/1Tb Space Black (MDE14) 2025
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
Zhuk.ua (Київ)
79 616 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A) MDE14UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (MDE14) MacBook Pro 14 Late 2025 Space Black (MDE14)
Denika.ua (Харків)
79 739 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 1TB Space Black (MDE14) 2025
Stls.store (Київ)
81 507 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5, 1TB, 10CPU / 10GPU, 16GB RAM, Space Black (2025) (MDE14) MDE14
Jabko.ua (Львів)
81 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 16GB/1TB Space Black (MDE14)
Soho.com.ua (Київ)
78 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
99 399 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 1TB Space Black (MDE14) 2025
Цифра (Київ)
79 782 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14) MDE14
Luckylink.kiev.ua (Київ)
76 657 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A) MDE14UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Space Black 2025 (MDE14) MDE14
Sota.store (Київ)
77 220 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 / M5 / 16Gb / 1Tb / Space Black (2025) MDE14
ispot.com.ua (Рівне)
81 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 16/1TB Late 2025 Space Black (MDE14) MDE14
ifrukt.com (Дніпро)
76 899 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
Smartmag.biz.ua (Львів)
77 850 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A) MDE14UA/A
icom.net.ua (Київ)
99 362 грн.
← купити
MacBook Pro 14 with Apple M5, 1TB, 10CPU / 10GPU, 16GB RAM, Space Black (2025) (MDE14)
Toiler.com.ua (Київ)
74 415 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A) MDE14UA/A
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 16/1TB Space Black Late 2025 (MDE14)
Mobileplanet.ua (Одеса)
75 577 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' Late 2025 Space Black (MDE14)
Idrop.com.ua (Київ)
74 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
Justbuy.com.ua (Київ)
75 669 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 16/1TB 2025 (MDE14UA/A) Space Black MDE14UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Space Black (MDE14)
Tv-mir.com.ua (Київ)
76 826 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3434 M5 Space Black (MDE14UA/A)
MAUDAU (Київ)
109 033 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 16/1TB Late 2025 Space Black (MDE14) Ультрабук MacBook Pro 14\" M5 16/1TB Late 2025 Space Black (MD
Kvshop.com.ua (Київ)
81 977 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 16/1TB 2025 (MDE14UA/A) Space Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDE14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE14). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE14) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія