шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 [MDE44]

Конфігурації і ціни 267Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE44) за ціною від 66996 грн.
Відео 82Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2025 M5

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2025 M5 46
Где купить? [MDE44]
Характеристики [MDE44]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  92500 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MW2V3
від 72 431 грн.
MDE04
від 70 499 грн.
MW2U3
від 68 621 грн.
MW2W3
від 68 743 грн.
MW2X3
від 73 313 грн.
MDE14
від 73 494 грн.
MDE54
від 77 747 грн.
MBP14M505SB
від 85 400 грн.
MDE34
від 81 199 грн.

MacBook Pro M5 vs. M4: The Ultimate Apple Silicon Showdown
Apple MacBook Pro 14-inch (M5, 2025) - TechRadar
Apple MacBook Pro M5 14-inch review: A huge graphics upgrade ...
від 66 996  до 90 623 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Silver MDE44 (2025) [Silver|M5 10CPU 10GPU|16GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
78 350 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2025 M5 10-Core CPU | 16Gb | 512Gb | 10-Core GPU | Silver (MDE44)
Buy.ua (Київ)
71 722 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE44)
iTMag.ua (Київ)
77 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Silver (MDE44) MDE44
GRO (Київ)
73 239 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE44)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE44)
Appcover.com.ua (Київ)
74 600 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 16/512GB Silver 2025 (MDE44)
Touch (Дніпро)
76 669 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Late 2025 Silver (MDE44)
Zhuk.ua (Київ)
79 421 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Late 2025 Silver (MDE44) MacBook Pro 14 Late 2025 Silver (MDE44)
Denika.ua (Харків)
81 368 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 512GB Silver (MDE44) 2025
Stls.store (Київ)
73 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MDE44, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE44). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2025 M5 (MDE44) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія