шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MGEA4]

Конфігурації і ціни 265Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари10+
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGEA4) за ціною від 119392 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Где купить? [MGEA4]
Характеристики [MGEA4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  110000 грн.    до  165000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MGE44
від 124 289 грн.
MBP16M510SB
від 140 882 грн.
MBP16M510SL
від 148 696 грн.

від 119 392  до 159 737 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB 2025 (MGEA4UA/A) Space Black MGEA4UA/A
Moyo.ua (Київ)
156 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro Space Black MGEA4 (2026) [Space Black|M5 Pro 18CPU 20GPU|24GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
126 398 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" 2026 M5 Pro 18-Core CPU | 24Gb | 1 TB | 20-Core GPU | Space Black (MGEA4)
Buy.ua (Київ)
119 392 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4)
iTMag.ua (Київ)
155 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 Apple M5 Pro 18-core 24GB 1TB Space Black (MGEA4) MGEA4
GRO (Київ)
121 989 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4)
Appcover.com.ua (Київ)
120 100 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGEA4)
Touch (Дніпро)
126 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Chip M5 Pro 18CPU/20GPU/24RAM/1TB Space Black (MGEA4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 24GB 1TB Space Black (MGEA4)
Zhuk.ua (Київ)
126 158 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4) MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 18-core CPU 24
Denika.ua (Харків)
130 860 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Space Black (MGEA4UA/A) MGEA4UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB (MGEA4) Space Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16.2 2026 M5 Pro 20GPU Space Black (MGEA4) MGEA4
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 1TB, 18CPU / 20GPU, 24GB RAM, Space Black (2026) (MGEA4) MGEA4
Jabko.ua (Львів)
132 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 24GB/1TB Space Black (MGEA4)
Soho.com.ua (Київ)
127 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 Apple M5 Pro 18-core Cpu 24 GB 1TB Space Black (MGEA4) MGEA4
Openshop.ua (Київ)
130 536 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4) MGEA4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
124 251 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Space Black (MGEA4UA/A) MGEA4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16 / M5 Pro / 24Gb / 1Tb / Space Black (2026) MGEA4
ispot.com.ua (Рівне)
133 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M5 Pro Space Black 2026 (MGEA4) Active MGEA4
Sota.store (Київ)
122 850 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro 24/1TB Space Black (MGEA4) MGEA4
ifrukt.com (Дніпро)
126 399 грн.
← купити
MacBook Pro 16” M5 Pro 18CPU/20GPU/24GB/1TB Space Black (MGEA4)
Toiler.com.ua (Київ)
120 880 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGEA4) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
159 737 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Space Black (MGEA4UA/A) MGEA4UA/A
icom.net.ua (Київ)
155 750 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 18-core CPU 20-core GPU 24GB 1TB MGEA4 Space Black MacBookPro16\'\'M5Pro18-coreCPU20-coreGPU24
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Space Black (MGEA4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGEA4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
130 435 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4)
Easybay.com.ua (Київ)
122 145 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGEA4UA/A) Space Black MGEA4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGEA4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
123 451 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro/18CPU/20GPU/24GB/1TB Space Black 2026 (MGEA4)
NewTime.ua (Київ)
119 449 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 (MGEA4LL/A) MGEA4LL/A
Dkt.ua (Київ)
153 809 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M5 Pro Chip 24/1TB 2026 (MGEA4UA/A) Space Black (MGEA4UA/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16" M5 24/1TB Space Black 2026 (MGEA4) Ноутбук MacBook Pro 16\" M5 24/1TB Space Black 2026 (MGEA4)
Kvshop.com.ua (Київ)
132 977 грн.
← купити
Ноутбук Apple 16.2 MacBook Pro / M5 Pro/24GB/1TB/UMA/MacOS/Space Black (MGEA4UA/A) MGEA4UA/A
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGEA4UA/A) Space Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M5 Pro Space Black 2026 (MGEA4) MGEA4
Sota.store (Київ)
125 190 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGEA4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
125 243 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGEA4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGEA4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGEA4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія