шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MGE44]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGE44) за ціною від 125213 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Где купить? [MGE44]
Характеристики [MGE44]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  175000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M510SL
від 148 361 грн.
MBP16M510SB
від 142 559 грн.
MGEA4
від 119 123 грн.
MBP16M502SL
від 164 899 грн.
MBP16M502SB
MGEC4
від 151 899 грн.

від 125 213  до 171 078 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro Silver MGE44 (2026) [Silver|M5 Pro 18CPU 20GPU|24GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
135 933 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" 2026 M5 Pro 18-Core CPU | 24Gb | 1 TB | 20-Core GPU | Silver (MGE44)
Buy.ua (Київ)
127 540 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGE44)
iTMag.ua (Київ)
155 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 Apple M5 Pro 18-core 24GB 1TB Silver (MGE44) MGE44
GRO (Київ)
128 059 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGE44)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGE44)
Appcover.com.ua (Київ)
132 050 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGE44)
Touch (Дніпро)
135 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Chip M5 Pro 18CPU/20GPU/24RAM/1TB Silver (MGE44) 2026
Citrus.ua (Київ)
156 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 24GB 1TB Silver (MGE44)
Zhuk.ua (Київ)
140 805 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGE44) MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1
Denika.ua (Харків)
134 003 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Silver (MGE44UA/A) MGE44UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB (MGE44) Silver Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 1TB, 18CPU / 20GPU, 24GB RAM, Silver (2026) (MGE44) MGE44
Jabko.ua (Львів)
132 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 24GB/1TB Silver (MGE44)
Soho.com.ua (Київ)
137 099 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Silver (MGE44UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
156 899 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGE44) MGE44UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
134 301 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Silver (MGE44UA/A) MGE44UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 16 / M5 Pro / 24Gb / 1Tb / Silver (2026) MGE44
ispot.com.ua (Рівне)
136 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGE44)
Smartmag.biz.ua (Львів)
134 753 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M5 Pro Silver 2026 (MGE44) Active MGE44
Sota.store (Київ)
125 213 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro 24/1TB Silver (MGE44) MGE44
ifrukt.com (Дніпро)
134 299 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 18-core CPU 20-core GPU 24Gb 1TB MGE44 Silver MacBookPro16\'\'M5Pro18-coreCPU20-coreGPU24Gb1TB
COMFY.ua (Київ)
← купити
16-дюймовий MacBook Pro: чіп Apple M5 Pro з 18-ядерним процесором та 20-ядерним графічним процесором, 24 ГБ, SSD-накопичувач
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Silver (MGE44UA/A) MGE44UA/A
icom.net.ua (Київ)
155 750 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Silver (MGE44UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
MacBook Pro 16” M5 Pro 18CPU/20GPU/24GB/1TB Silver (MGE44)
Toiler.com.ua (Київ)
131 660 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGE44UA/A) Silver MGE44UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGE44)
Tv-mir.com.ua (Київ)
130 269 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 (MGE44LL/A) MGE44LL/A
Dkt.ua (Київ)
153 809 грн.
← купити
Ноутбук Apple 16.2 MacBook Pro / M5 Pro/24GB/1TB/UMA/MacOS/Silver (MGE44UA/A)
MAUDAU (Київ)
165 320 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGE44) Ноутбук MacBook Pro 16\" M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGE44)
Kvshop.com.ua (Київ)
138 477 грн.
← купити
Ноутбук Apple 16.2 MacBook Pro / M5 Pro/24GB/1TB/UMA/MacOS/Silver (MGE44UA/A) MGE44UA/A
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGE44UA/A) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M5 Pro Silver 2026 (MGE44) MGE44
Sota.store (Київ)
132 444 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Silver (MGE44UA/A)
MAUDAU (Київ)
171 078 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGE44, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGE44). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGE44) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія