шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro [MGDR4]

Конфігурації і ціни 380Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDR4) за ціною від 102289 грн.
Відео 21Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 50
Где купить? [MGDR4]
Характеристики [MGDR4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  140000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MGDN4
від 108 419 грн.

від 102 289  до 143 724 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB 2025 (MGDR4UA/A) Space Black MGDR4UA/A
Moyo.ua (Київ)
131 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro Space Black MGDR4 (2026) [Space Black|M5 Pro 15CPU 16GPU|24GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
104 223 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Pro 15-Core CPU | 24Gb | 1 TB | 16-Core GPU | Space Black (MGDR4)
Buy.ua (Київ)
102 289 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4)
iTMag.ua (Київ)
125 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 Apple M5 Pro 15-core 24GB 1TB Space Black (MGDR4) MGDR4
GRO (Київ)
103 869 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4)
Appcover.com.ua (Київ)
104 000 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGDR4)
Touch (Дніпро)
113 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Chip M5 Pro 15CPU/16GPU/24RAM/1TB Space Black (MGDR4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Chip M5 Pro 15CPU/16GPU/24RAM/1TB Space Black (MGDR4)
Zhuk.ua (Київ)
108 675 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4) MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 15-core CPU 24
Denika.ua (Харків)
111 321 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A) MGDR4UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 1TB Space Black (MGDR4) 2026
Stls.store (Київ)
113 016 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Pro, 1TB, 15CPU / 16GPU, 24GB RAM, Space Black (2026) (MGDR4) MGDR4
Jabko.ua (Львів)
118 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
131 299 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 Apple M5 Pro 15-core Cpu 24 GB 1TB Space Black (MGDR4) MGDR4
Openshop.ua (Київ)
106 825 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 1TB Space Black (MGDR4) 2026
Цифра (Київ)
110 624 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4) MGDR4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
106 772 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A) MGDR4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14 M5 Pro / 24Gb / 1Tb / Space Gray (2026) MGDR4
ispot.com.ua (Рівне)
119 499 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Pro 24/1TB Space Black (MGDR4) MGDR4
ifrukt.com (Дніпро)
107 299 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro/15CPU/16GPU/24GB/1TB Space Black 2026 (MGDR4)
NewTime.ua (Київ)
102 949 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Pro Space Black 2026 (MGDR4) Active MGDR4
Sota.store (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14'' M5 Pro 15-core CPU 16-core GPU 24GB 1TB MGDR4 Space Black MacBookPro14\'\'M5Pro15-coreCPU16-coreGPU24
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
104 681 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A) MGDR4UA/A
icom.net.ua (Київ)
130 886 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4)
Idrop.com.ua (Київ)
103 996 грн.
← купити
MacBook Pro 14" M5 Pro 15CPU/16GPU/24GB/1TB Space Black (MGDR4)
Toiler.com.ua (Київ)
104 320 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGDR4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
104 892 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGDR4UA/A) Space Black MGDR4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Space Black (MGDR4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
105 252 грн.
← купити
Ноутбук Apple 14.2 MacBook Pro / M5 Pro/24GB/1TB/UMA/MacOS/Space Black (MGDR4UA/A)
MAUDAU (Київ)
142 768 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB Space Black 2026 (MGDR4) mgdr4
Kvshop.com.ua (Київ)
110 977 грн.
← купити
Ноутбук Apple 14.2 MacBook Pro / M5 Pro/24GB/1TB/UMA/MacOS/Space Black (MGDR4UA/A) MGDR4UA/A
Compx.ua (Київ)
135 582 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGDR4UA/A) Space Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Pro Space Black 2026 (MGDR4) MGDR4
Sota.store (Київ)
106 236 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A)
MAUDAU (Київ)
143 724 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Space Black (MGDR4UA/A)
MAUDAU (Київ)
141 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGDR4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDR4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDR4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія