шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro [MGDN4]

Конфігурації і ціни 381Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDN4) за ціною від 108419 грн.
Відео 21Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 50
Где купить? [MGDN4]
Характеристики [MGDN4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  145000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MGDR4
від 102 289 грн.
MJLV4
від 120 895 грн.
MJLW4
від 119 566 грн.

від 108 419  до 143 235 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro Silver (2026) MGDN4 [Silver|M5 Pro 15CPU 16GPU|24GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
113 093 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Pro 15-Core CPU | 24Gb | 1 TB | 16-Core GPU | Silver (MGDN4)
Buy.ua (Київ)
108 934 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4)
iTMag.ua (Київ)
127 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 Apple M5 Pro 15-core 24GB 1TB Silver (MGDN4) MGDN4
GRO (Київ)
109 389 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4)
Appcover.com.ua (Київ)
109 300 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGDN4)
Touch (Дніпро)
116 259 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Chip M5 Pro 15CPU/16GPU/24RAM/1TB Silver (MGDN4)
Zhuk.ua (Київ)
113 400 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4) MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1
Denika.ua (Харків)
118 121 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Silver (MGDN4UA/A) MGDN4UA/A
Itbox.ua (Київ)
131 399 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 1TB Silver (MGDN4) 2026
Stls.store (Київ)
116 092 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Pro, 1TB, 15CPU / 16GPU, 24GB RAM, Silver (2026) (MGDN4) MGDN4
Jabko.ua (Львів)
118 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 24GB/1TB Silver (MGDN4)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 1TB Silver (MGDN4) 2026
Цифра (Київ)
113 636 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4) MGDN4
Luckylink.kiev.ua (Київ)
111 792 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Silver (MGDN4UA/A) MGDN4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB 2026 (MGDN4UA/A) Silver MGDN4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14 M5 Pro / 24Gb / 1Tb / Silver (2026) MGDN4
ispot.com.ua (Рівне)
119 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Pro Silver 2026 (MGDN4) Active MGDN4
Sota.store (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGDN4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
111 494 грн.
← купити
MacBook Pro 14" M5 Pro 15CPU/16GPU/24GB/1TB Silver (MGDN4)
Toiler.com.ua (Київ)
109 810 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
110 224 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Silver (MGDN4UA/A) MGDN4UA/A
icom.net.ua (Київ)
130 442 грн.
← купити
14-дюймовий MacBook Pro: чіп Apple M5 Pro з 15-ядерним процесором та 16-ядерним графічним процесором, 24 ГБ, SSD-накопичувач
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Silver (MGDN4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4)
Justbuy.com.ua (Київ)
108 419 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Pro 24/1TB Silver (MGDN4) MGDN4
ifrukt.com (Дніпро)
109 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 1TB Silver (MGDN4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
111 702 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 A3426 M5 Pro Silver (MGDN4UA/A)
MAUDAU (Київ)
143 235 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 24/1TB Silver 2026 (MGDN4) mgdn4
Kvshop.com.ua (Київ)
117 477 грн.
← купити
Ноутбук Apple 14.2 MacBook Pro / M5 Pro/24GB/1TB/UMA/MacOS/Silver (MGDN4UA/A) MGDN4UA/A
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 M5 Pro Silver 2026 (MGDN4) MGDN4
Sota.store (Київ)
112 167 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGDN4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDN4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDN4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія