шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro [MJLV4]

Конфігурації і ціни 390Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MJLV4) за ціною від 118948 грн.
Відео 21Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 50
Где купить? [MJLV4]
Характеристики [MJLV4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  170000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MJLW4
від 119 836 грн.
MGDN4
від 107 650 грн.
MGDR4
від 102 099 грн.
MBP14M528SL
від 138 899 грн.
MBP14M534SB
від 146 599 грн.
MBP14M528SB
MBP14M534SL

від 118 948  до 169 999 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14" M5 Pro 24/2TB 2025 (MJLV4UA/A) Silver MJLV4UA/A
Moyo.ua (Київ)
154 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro Silver (2026) MJLV4 [Silver|M5 Pro 15CPU 16GPU|24GB|2TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
126 915 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Pro 15-Core CPU | 24Gb | 2 TB | 16-Core GPU | Silver (MJLV4)
Buy.ua (Київ)
118 948 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 2TB Silver (MJLV4)
iTMag.ua (Київ)
156 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 Apple M5 Pro 15-core 24GB 2TB Silver (MJLV4) MJLV4
GRO (Київ)
122 749 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14' M5 Pro 24GB/2TB Silver (MJLV4UA/A) MJLV4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 2TB Silver (MJLV4)
Appcover.com.ua (Київ)
122 750 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 Pro 24/2TB Silver 2026 (MJLV4)
Touch (Дніпро)
145 329 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU 24 GB 2TB Silver (MJLV4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Chip M5 Pro 15CPU/16GPU/24RAM/2TB Silver (MJLV4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MJLV4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MJLV4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MJLV4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія